}
شنبه ، 3 تــيـــر ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
پدر مهندس افسانه صدر درگذشت (1395/07/06 ) Image: پدر مهندس افسانه صدر درگذشت

با کمال تاسف با خبرشدیم، پدر مهندس افسانه صدر (شیمی 54)، عضو علی‌البدل شورای عالی کانون فنی در گذشت. به همین مناسبت مراسم گرامیداشتی، صبح جمعه نهم مهر 1395 از ساعت 8:30 تا 10 در مسجدالرضا واقع در خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار (نیلوفر سابق) برگزار می‌شود. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی این ضایعه را به بازماندگان وی به ویژه خانم مهندس صدر و همسرشان مهندس علی نعمت‌الهی (مکانیک 54) تسلیت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم آمرزش آرزو می‌كند.

بيشتر بخوانيد ...
تاسیس موسسه پژوهشی شهر و مسکن در دانشگاه تهران (1395/07/06 ) Image: تاسیس موسسه پژوهشی شهر و مسکن در دانشگاه تهران

همکاری‌های دانشگاه تهران و وزارت راه و شهرسازی، با ایجاد موسسه پژوهشی مشترک گسترش می‌یابد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، ۴ مهرماه ۱۳۹۵، در دیدار دکتر عباس آخوندی(راه و ساختمان 70)، وزیر راه و شهرسازی، و جمعی از مسئولان این وزارتخانه با رییس دانشگاه تهران، تفاهم‌نامه تاسیس موسسه پژوهشی شهر و مسکن، بین دانشگاه تهران و وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

بيشتر بخوانيد ...
افتخارآفرینی دانشجویان دانشکده‌ فنی در المپیاد دانشجویی (1395/07/05 ) Image: افتخارآفرینی دانشجویان دانشکده‌ فنی در المپیاد دانشجویی

دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی و دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، رتبه‌های برتر المپیاد کشوری و المپیاد دانشجویی غیرمتمرکز قطب یک دانشگاه‌های استان تهران را از آن خود کردند. مهران ساعدی گاوره، دانشجوی مهندسی شیمی، رتبه نخست و شهریار طلوعی و محمدرضا اقبال، دانشجویان مهندسی عمران رتبه اول و دوم بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشوری را کسب کردند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری چهارمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران (1395/07/03 ) Image: برگزاری چهارمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران

چهارمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران در تاریخ 5 الی 7 مهر ماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. این رویداد که همچون دوره های گذشته با مشارکت 12 انجمن تخصصی به صورت سالانه با حضور بیش از 2هزار نفر از فعالان این عرصه برگزار می‌شود، برنیازها و الویت‌های حرفه‌ای بخش‌های سد و تونل تمرکز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت دبیرخانه همایش به نشانی http://www.datex.refna.com/ مراجعه کنید.

بيشتر بخوانيد ...
اکران اختصاصی فیلم "فروشنده" در گردهمایی شهریور (1395/07/02 ) Image: اکران اختصاصی فیلم "فروشنده" در گردهمایی شهریور

پردیس سینمایی چهارسو عصر چهارشنبه میزبان اعضای کانون بود که برای تماشای فیلم "فروشنده" ساخته اصغر فرهادی در گردهمایی شهریورماه، در این پردیس حضور یافتند. حدود 600 نفر از اعضا و همراهانشان در این اکران اختصاصی شرکت کردند. به همین منظور 3 سالن این سینما برای اعضای کانون در نظر گرفته شده بود. مسئولیت برگزاری این برنامه بر عهده مهندس محمدحسین طالب‌پور (عمران 92) بود.

بيشتر بخوانيد ...
مراسم معارفه رییس جدید دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد (1395/06/29 ) Image: مراسم معارفه رییس جدید دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد

مراسم تودیع دکتر محمود کمره‌ای (برق 58)، رییس پیشین و معارفه دکتر ناصر سلطانی، رییس جدید دانشکده فنی دانشگاه تهران، ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران و هیات رییسه دانشگاه، اعضای شورای عالی و هیات مدیره كانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده‌، هیات امناء بنیاد حامیان دانشكده فنی، اعضا هیات علمی و کارکنان دانشکده‌ فنی در سالن شهید چمران این دانشکده برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
گلگشت یک‌روزه تنگه‌واشی (1395/06/26 ) Image: گلگشت یک‌روزه تنگه‌واشی

برنامه گشت یک‌روزه از تنگه‌واشی یا تنگه‌ساواشی با حضور 18 نفر از اعضای کانون و همراهانشان پنج‌شنبه، چهارم شهریورماه سال 95 توسط کمیته بازدید برگزار شد. این تنگه دارای جاذبه‌های بسیار زیبای طبیعی گردشگری است. این برنامه سحرگاه پنج‌شنبه آغاز شد و غروب همان روز به پایان رسید.

بيشتر بخوانيد ...
كمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار كرد: نظارت هوشمند بر پیشرفت پروژه‌های عمرانی (1395/06/21 ) Image: كمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار كرد: نظارت هوشمند بر پیشرفت پروژه‌های عمرانی

سخنرانی علمی "نظارت هوشمند بر  پیشرفت پروژه‌های عمرانی" چهارشنبه 17 شهریور در تالار رجب‌بیگی دانشكده فنی توسط مهندس حسام حمله‌داری ارایه شد. این سخنرانی توسط كمیته تخصصی مهندسی عمران ترتیب یافته بود و بیش از ١٠٠ نفر از اعضای كانون در آن حضور یافتند. مهندس حمله‌داری (عمران 93)، سال 1389 برای تحصیل در رشته مهندسی عمران وارد دانشكده فنی شد. وی سپس تحصیلات خود را در زمینه مهندسی عمران و مدیریت ساخت در دانشگاه تورنتو ادامه داد و هم اكنون دانشجوی مقطع دكتری در دانشگاه استفورد است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دومین و سومین نشست صمیمانه با فار‌غ‌التحصیلان سال 1345 دانشکده فنی (1395/06/09 ) Image: برگزاری دومین و سومین نشست صمیمانه با فار‌غ‌التحصیلان سال 1345 دانشکده فنی

دومین جلسه آشنایی با مهندسان پیشکسوت فارغ‌التحصیل سال 1345 دانشکده فنی، پنج‌شنبه 28 مرداد سال 95 به میزبانی مهندس مصباح اسکویی(مکانیک 45) برگزار شد. سومین جلسه از این سلسله نشست‌ها شنبه 8 شهریور 95، در دفتر کانون برگزار شد. در این جلسات دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی مکانیک و برق و شیمی سال 1345 حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
آموزش توسعه مهارت‌های یاددهی- یادگیری استادان معدن افغان در دانشگاه تهران (1395/06/09 ) Image: آموزش توسعه مهارت‌های یاددهی- یادگیری استادان معدن افغان در دانشگاه تهران

دوره آموزشی توسعه مهارت‌های یاددهی- یادگیری به همت کرسی یونسکو در آموزش مهندسی و با همکاری دانشکده مهندسی معدن، برای استادان معدن و زمین‌شناسی دانشگاه‌های افغانستان در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود. این دوره آموزشی که از ششم شهریور آغاز شده است، تا دهم شهریور ۱۳۹۵ ادامه دارد و در این مدت، ۲۵ نفر از استادان معدن و زمین‌شناسی دانشگاه‌های پلی‌تکنیک کابل، بلخ و دانشگاه کابل در ارتباط با توسعه مهارت‌های یاددهی- یادگیری آموزش‌های تخصصی را فرامی‌گیرند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 10 of 230First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane