}
يك شنبه ، 30 مــهـــر ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی (1387/06/23 ) Image: ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی

بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا اقدام به ایجاد شبکه ارتباطی جدیدی برای گروهی از دوستان و اعضای خود در کالیفرنیا بر روی Yahoo- Groups   کرده است. این بنیاد امیدوار است با ایجاد این شبکه جدید تعداد بیشتری از دوستان و اعضا را قادر کند تا در محافل  و جشن های بنیاد زندگی کنند. با این امکان جدید هر فرد می تواند اخبار و آگهی های خود را به وب سایت گروه ارسال کند. علاقه مندان برای ثبت نام در این گروه می توانند به آدرس  http://groups.yahoo.com/group/FRF-California مراجعه کنند. بيشتر بخوانيد ...

مهندس حسین شهیر فر درگذشت (1387/06/23 ) Image: مهندس حسین شهیر فر درگذشت

مهندس حسین شهیر فر (راه و ساختمان 39) در گذشت. وی كه از پیشكسوتان مهندسی عمران كشور به حساب می آید، رییس هیات مدیره شركت ساختمانی ویسا بود. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان وی و خانواده بزرگ فنی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای مرحوم آمرزش روح آرزومند است. پیكر مهندس شهیر فر روز سه شنبه 19 شهریور از ساعت 9 صبح از مقابل منزل وی واقع در خیابان دروس _ بلوار شهرزاد _ خیابان محمد صالح حسینی پلاك 3 تشییع می شود. به همین مناسبت  مجلس بزرگداشتی پنجشنبه 21 شهریور ماه از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجد الرضا واقع در خیابان خرمشهر _ میدان نیلوفر برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
پانزدهمین جشن سالانه دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا برگزار می شود (1387/06/23 ) Image: پانزدهمین جشن سالانه دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا برگزار می شود

بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی دانشگاه تهران در امریکا پانزدهمین جشن سالانه این بنیاد را برگزار می کند. این جشن مقارن با هفتاد و چهارمین سال تاسیس دانشکده فنی ساعت 19 شنبه 18 اکتبر 2008 برابر با 27 مهر ماه 1387 در هتل وستین لوس آنجلس به صرف شام برگزار می شود. بهای بلیت برای هر نفر 75 دلار است و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند با مسئولین فروش بلیت که شماره تلفن های آنها در متن خبر آمده است، تماس بگیرند.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی ورودی های سال 1347 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: گردهمایی ورودی های سال 1347 دانشکده فنی

دانش آموختگان ورودی سال 1347 دانشکده فنی چهلمین سال ورود به این دانشکده را جشن می گیرند. این مراسم پس از گردهمایی ماهانه کانون در مهر ماه ساعت 19 در محل تالار رجب بیگی (چهارشنبه 24 مهر ماه)  به صرف شام برگزار می شود. از آنجا که برگزاری این جشن نیاز به برنامه ریزی قبلی دارد، علاقه مندان باید نسبت به ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر با مراجعه یا تماس با دبیرخانه کانون فنی یا دفتر مركزی مهندسین مشاور كاوشگران به شماره تلفن 71_ 88503568 اقدام کنند.

بيشتر بخوانيد ...
تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی (1387/06/23 ) Image: تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی

دفتر آموزش های عالی تخصصی دانشكده فنی در اطلاعیه جدیدی از تخفیف 15 درصدی هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی خبر داد. در اطلاعیه این دفتر به تفصیل در خصوص شرایط پذیرش دانش پذیر در این دوره ها توضیحات ارائه شده است. متن این اطلاعیه در بخش متن کامل خبر آمده است. داوطلبان شركت در دوره می‌توانند حداكثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 23/6/87 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.doc مراجعه و با تكمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اعضای علاقه مند کانون می توانند، جهت دریافت معرفی نامه به دبیرخانه کانون مراجعه فرمایند.

بيشتر بخوانيد ...
تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی

پردیس 3 دانشکده فنی بر اساس مصوبه دهم خرداد 1387 هیات رییسه دانشگاه تهران، به "دانشکده فنی کاسپین" تغییر نام داد. این دانشکده که در رضوانشهر گیلان واقع شده پیش از این به نام پردیس 3 و پردیس چوکا خوانده می شد.

بيشتر بخوانيد ...
دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور (1387/06/23 ) Image: دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور

نخستین کمک یاریگران خارج از کشور بنیاد فنی، زمستان 86 توسط بنیاد واصل شد. با توجه به فراخوان اعلام شده و افتتاح پورتال بنیاد که در آن اهداف و وظایف بنیاد قید شده است، یک فارغ التحصیل دانشکده فنی که ساکن فرانسه است، نخستین کمک ارزی را به حساب اعلام شده  بنیاد حواله کرد. بنیاد در صدد است با گشایش حساب ارزی فعال، نسبت به رفع مشکل واریز کمک های فارغ التحصیلان دانشکده فنی در خارج از کشور اقدام کند تا کمک های این مجموعه موثر را نیز به عنوان پشتیبان دانشکده فنی دریافت کند.

بيشتر بخوانيد ...
کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی

یک خیر دانشگاهی، آمادگی خود را برای ساخت بخشی از طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی به ارزش دو میلیارد تومان اعلام کرد. دکتر عباس مصلی نژاد خیر بزرگ دانشگاهی و عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران ، اعلام آمادگی کرد که این مبلغ را با نظارت بنیاد، در طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی هزینه کند. دکتر مصلی نژاد که در عرصه امور خیریه دانشگاهی چهره شناخته شده ای است، پیش از این نیز به ساخت چندین خوابگاه برای دانشگاه تهران اقدام کرده است و هم اکنون نیز با توجه به عدم اختصاص بودجه دولتی به طرح توسعه پردیس 2 اعلام آمادگی کرده است که بخشی از این طرح را با بودجه خود احداث کند.

بيشتر بخوانيد ...
فراخوان مقاله سومین همایش مقابله با سوانح طبیعی (1387/06/23 ) Image: فراخوان مقاله سومین همایش مقابله با سوانح طبیعی

همایش مقابله با سوانح طبیعی 4 دی ماه امسال توسط قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می شود. علاقه مندان می توانند مقالات خود را حدا کثر تا 15 مهر ماه به دبیرخانه همایش به نشانی خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، گروه مهندسی نقشه برداری، شماره تلفن 88330051و82094299 و تلفکس 61114299 ارسال کنند.

بيشتر بخوانيد ...
افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی

افتخار آفرینی دانشجویان دانشکده فنی در کارشناسی ارشد 1387 تکرار شد. دانشجویان رشته‌های مختلف دانشکده‌ فنی، امسال نیز چون سال‌های گذشته، رتبه‌های ممتازی را در آزمون سراسری کارشناسی ارشد کسب کردند. دکتر پرویز جبّه‌دار مارالانی, عضو کمیته اجرایی المپیاد دانشجویی کشور و سرپرست کمیته علمی برق، با اشاره به اینکه هر ساله رتبه‌های برتر کارشناسی ارشد و کارشناسی به دبیرخانه المپیاد معرفی می‌شوند، گفت: تعداد دانشجویان حایز رتبه‌های برتر کنکور ارشد امسال بسیار خوب بوده و رشد چشمگیری داشته است و امیدواریم این رویه ادامه پیدا کند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 235 of 236First   Previous   227  228  229  230  231  232  233  234  [235]  236  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane