}
سه شنبه ، 23 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری دوره آموزشی مدیریت ساخت (1387/06/23 ) Image: برگزاری دوره آموزشی مدیریت ساخت

جامعه مهندسان مشاور ایران دوره آموزشی مدیریت ساخت (اجرا) را برگزار می کند.  این دوره 2 ماهه با هزینه 300 هزار تومان برگزار شده و شرکت کنندگان باید حداقل دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی و دو سال سابقه کار در رشته مرتبط بوده و به زبان انگلیسی نیز آشنا باشند. تدریس این دوره ها را مهندس منصور بدیعی به عهده داشته و منابع درسی به زبان انگلیسی است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کلاس ها می توانند با مهندس فتاح به شماره تلفن 09194230793 تماس بگیرند. مهلت ثبت نام تا 20 شهریور ماه اعلام شده و کلاس ها در ساختمان جامعه مهندسان مشاور ایران به شماره تلفن 60_ 2240626 و نشانی ولنجک_ انتهای بلوار دانشجو _ روبه روی البرز دوم _ نبش گلریزان برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه معرفی نظام فنی و اجرایی کشور (1387/06/23 ) Image: جلسه معرفی نظام فنی و اجرایی کشور

دفتر نظام فنی و اجرایی کشور با ارسال  نمابری به دبیرخانه کانون فنی از برگزاری جلسه ای به منظور معرفی این دفتر خبر داد و از اعضای علاقه مند کانون به امور عمرانی دعوت کرد در این جلسه شرکت کنند. در بخش هایی از این نمابر آمده است: « دفتر نظام فنی و اجرایی کشور اجرای 63 پروژه تعریف شده در برنامه عملیاتی نظام را در دستور کار خود قرار داده است. اما لازمه تحقق این امر حضور و مشارکت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب صلاحیت و دارای تخصص و توانمندی های لازم برای عملیاتی کردن 63 پروژه یاد شده است. با همین رویکرد دفتر نظام فنی و اجرایی در تاریخ 6 شهریور جلسه ای به منظور معرفی نظام فنی و اجرایی کشور و برنامه عملیاتی مربوطه در محل جامعه مهندسان مشاور برگزار می کند.»

بيشتر بخوانيد ...
دانشگاه تهران پیشگام در پروژه ملی شهر الكترونیكی دانشگاهی (1387/06/23 ) Image: دانشگاه تهران پیشگام در پروژه ملی شهر الكترونیكی دانشگاهی

دانشگاه تهران در راستای استفاده بهینه از فناوری اطلاعات و ارتباطات و اهداف آموزش الكترونیكی، سایت آموزش مجازی را در سال 1380 برای دانشجویان راه اندازی كرد و امروز به عنوان "نماد آموزش عالی كشور" و پیشتاز سایر دانشگاه ها پروژه ملی "شهر الكترونیكی دانشگاهی" را با مشاركت مركز تحقیقات مخابرات ایران در دست اجرا دارد. در صورت عملی شدن این طرح با مستند سازی نتایج حاصله، الگوی مناسبی جهت اجرا و توسعه در سایر دانشگاه های كشور ایجاد می‌شود. شهر الكترونیكی دانشگاهی (E-campus) استفاده از فناوری به منظور تسهیل انجام امور از طریق ارائه خدمات و اطلاعات به موقع و سریع به دانشجویان و دانشگاهیان است.

بيشتر بخوانيد ...
دو معاون جدید دانشگاه تهران رسماً کار خود را آغاز کردند (1387/06/23 ) Image: دو معاون جدید دانشگاه تهران رسماً کار خود را آغاز کردند

تودیع و معارفه معاونان طرح و برنامه و اداری و مالی دانشگاه تهران امروز با حضور اعضای هیئت علمی، کارکنان و مدیران ستادی و روسای پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران در باشگاه اساتید این دانشگاه برگزار شد. حجت الاسلام دکتر سید سعید رضا عاملی طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تهران به عنوان معاون جدید طرح و برنامه و سید محمد مقیمی در حکم دیگری به عنوان معاون اداری و مالی دانشگاه تهران منصوب شدند. محمد حسین امید طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تهران به عنوان رئیس پردیس کشاورزی دانشگاه تهران و علی مقاری به عنوان رئیس جدید پردیس علوم دانشگاه تهران منصوب شد.

بيشتر بخوانيد ...
دانشمندان دانشگاه تهران چهره های نو آور شهر تهران شدند (1387/06/23 ) Image: دانشمندان دانشگاه تهران چهره های نو آور شهر تهران شدند

در نخستین جشن نکوداشت چهره های نوآور شهر تهران، 6 محقق برجسته بین المللی ایران بر اساس شاخص های ISI  و 3 مجله علمی برتر معرفی و تقدیر شدند. در این مراسم که 22مرداد از سوی فرهنگسرای تفکر و با حضور شهردار تهران برگزار شد، از دکتر نوروزی و دکتر گنجعلی، اعضای هیات علمی پردیس علوم دانشگاه تهران تقدیر شد. همچنین مجله بررسی های حسابداری و حسابرسی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نیز به عنوان یکی از پر استنادترین مجله های  علمی معرفی و تقدیر شد.

بيشتر بخوانيد ...
دعوت اعضای کانون به ارائه تجربیات (1387/06/23 ) Image: دعوت اعضای کانون به ارائه تجربیات

مركز رشد واحدهای فناوری دانشگاه تهران با ارسال نمابری به دبیرخانه كانون فنی، از اعضای این كانون برای ارائه مشاوره دعوت به عمل آورده است. این مركز قصد دارد از تجربیات و مشاوره افراد موفق صنعت برای شركت های كوچك و نوپای مستقر در مركز رشد استفاده كند. به همین منظور از كسانی كه تمایل دارند در این طرح شركت كنند، دعوت كرده به آدرس اینترنتی http://uttechi.ut.ac.ir/ مراجعه كرده یا با شماره تلفن 88633888 و 88001044 تماس بگیرند.

بيشتر بخوانيد ...
سفر اعضای کانون به فومن (1387/06/23 ) Image: سفر اعضای کانون به فومن

تعدادی از اعضای فعال کانون فنی در سفری سه روزه به فومن و رشت از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی بازدید کردند. در این سفر که از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 شهریور به طول انجامید، گروه علاوه بر بازدید از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی از روستای دیدنی ماسوله، شهر صنعتی رشت و تعدادی از واحدهای تولیدی این شهر بازدید کرد. مهندس عباس موسوی رهپیما میزبانی از گروه را در این سفر بر عهده گرفت. دانشکده فنی فومن با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان به همت مهندس موسوی رهپیما (شیمی 41) تاسیس شده است.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس مجتبی میر بهاء در گذشت (1387/06/23 ) Image: مهندس مجتبی میر بهاء در گذشت

مهندس مجتبی میر بهاء (معدن 36) در گذشت. وی از پیشكسوتان مهندسی معدن دانش آموخته دانشکده فنی به حساب می آید. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان وی و خانواده بزرگ فنی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای مرحوم آمرزش روح آرزومند است. به همین مناسبت  مجلس بزرگداشتی دوشنبه 25 شهریور ماه از ساعت 13:30 تا 15 در مسجد النبی واقع در خیابان کارگر شمالی برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی (1387/06/23 ) Image: ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی

بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا اقدام به ایجاد شبکه ارتباطی جدیدی برای گروهی از دوستان و اعضای خود در کالیفرنیا بر روی Yahoo- Groups   کرده است. این بنیاد امیدوار است با ایجاد این شبکه جدید تعداد بیشتری از دوستان و اعضا را قادر کند تا در محافل  و جشن های بنیاد زندگی کنند. با این امکان جدید هر فرد می تواند اخبار و آگهی های خود را به وب سایت گروه ارسال کند. علاقه مندان برای ثبت نام در این گروه می توانند به آدرس  http://groups.yahoo.com/group/FRF-California مراجعه کنند. بيشتر بخوانيد ...

مهندس حسین شهیر فر درگذشت (1387/06/23 ) Image: مهندس حسین شهیر فر درگذشت

مهندس حسین شهیر فر (راه و ساختمان 39) در گذشت. وی كه از پیشكسوتان مهندسی عمران كشور به حساب می آید، رییس هیات مدیره شركت ساختمانی ویسا بود. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان وی و خانواده بزرگ فنی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای مرحوم آمرزش روح آرزومند است. پیكر مهندس شهیر فر روز سه شنبه 19 شهریور از ساعت 9 صبح از مقابل منزل وی واقع در خیابان دروس _ بلوار شهرزاد _ خیابان محمد صالح حسینی پلاك 3 تشییع می شود. به همین مناسبت  مجلس بزرگداشتی پنجشنبه 21 شهریور ماه از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجد الرضا واقع در خیابان خرمشهر _ میدان نیلوفر برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
Page 244 of 246First   Previous   237  238  239  240  241  242  243  [244]  245  246  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane