}
پنج شنبه ، 25 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی معدن اعلام شد (1396/09/08 ) Image: نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی معدن اعلام شد

انتخابات کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون عصر چهارشنبه 17 آبان در ‎آمفی‌تئاتر دانشکده معدن واقع در پردیس شماره ۲فنی برگزار شد. در این جلسه مهندس هرمز ناصرنیا، دبیر هیات هماهنگی کمیته‌های تخصصی و رییس این کمیته گزارشی از عملکرد این کمیته در دوره قبل ارایه داد. در ادامه حاضران آرای خود را به صندوق ریختند.

بيشتر بخوانيد ...
سمینار بررسی فرصت مطالعاتی در دوره دکتری برگزار شد (1396/09/05 ) Image: سمینار بررسی  فرصت مطالعاتی در دوره دکتری برگزار شد

سمینار بررسی  فرصت مطالعاتی در دوره دکتری (فرصت‌ها و چالش‌ها) به همت کمیته عمران و همکاری مرکز مطالعات راه و حمل و نقل، اول آذر ماه 1396 از ساعت 14 تا 17 با حضور بیش از هفتاد نفر در تالار شهید رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در ابتدای این سمینار که با همکاری دکتر نوید خادمی عضو کمیته عمران و هیات علمی دانشکده فنی برگزار شد، وی توضیحاتی در خصوص سمینار ارایه داد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری مراسم آشنایی دانشجویان دانشكده فنی با کانون (1396/08/27 ) Image: برگزاری مراسم آشنایی دانشجویان دانشكده فنی با کانون

مراسم آشنایی دانشجویان تازه وارد دانشكده فنی با كانون، عصر چهارشنبه 24 آبان در تالار چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم که با عنوان "تداوم نسل کنونی و نسل‌های پیشین مهندسان فنی" نام‌گذاری شده بود، تعدادی از دانشجویان سال های اول دوره كارشناسی شرکت کردند.

بيشتر بخوانيد ...
پدربزرگ مهندس طالب‌پور درگذشت (1396/08/22 ) Image: پدربزرگ مهندس طالب‌پور درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم حاج محمود طالب‌پور پدر بزرگ مهندس محمدحسین طالب‌پور (عمران 92)، عضو شورای عالی کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس‌های یادبودی چهارشنبه 24 آبان از ساعت 15 تا 16:30 در مسجد قبا واقع در خیابان شریعتی، پنج‌شنبه 25 آبان از ساعت 14:30 تا 16 در مسجدالرسول واقع در میدان رسالت و جمعه 26 آبان از ساعت 14:30 تا 16 در مسجد اردکانی‌ها واقع در خیابان مجیدیه جنوبی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دوره پایتون با رویکرد کاربرد در علم داده در دانشکده فنی (1396/08/22 ) Image: برگزاری دوره پایتون با رویکرد کاربرد در علم داده در دانشکده فنی

مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران دوره آموزشی پایتون با رویکرد کاربرد در علم داده Intro to Python for DATA SCIENCE را با اعطای گواهی‌نامه رسمی برگزار می‌کند. علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند به شماره 09129496952 در تلگرام پیام دهند. با توجه به مذاکرات كمیته تخصصی مهندسی صنایع كانون، هزینه این دوره برای فارغ‌التحصیلان  معرفی شده از طرف این کمیته، از 425 هزار تومان به 350هزار تومان کاهش یافته است. علاقمندان به شركت در دوره برای استفاده از این خفیف و دریافت كد تخفیف می‌توانند با كمیته تخصصی مهندسی صنایع كانون تماس بگیرند. 

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دو کارگاه علمی در دانشکده مهندسی متالورژی و مواد پردیس دانشکده‌های فنی (1396/08/22 ) Image: برگزاری دو کارگاه علمی در دانشکده مهندسی متالورژی و مواد پردیس دانشکده‌های فنی

دو کارگاه علمی با موضوع "Advanced Studies in Materials Degradation" و "Design of Advanced Micro- Structured for a New Generation of Steels" به ترتیب در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، 23 و 24 آبان ماه 1396 توسط دانشکده مهندسی متالورژی و مواد پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی عمران اعلام شد (1396/08/21 ) Image: نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی عمران اعلام شد

انتخابات کمیته تخصصی مهندسی عمران کانون عصر چهارشنبه 10 آبان در ‎آمفی‌تئاتر دانشکده معدن واقع در پردیس شماره ۲فنی برگزار شد. این جلسه حضور دكتر اورنگ فرزانه، رییس هیات مدیره دبیر کانون آغاز شد و در آن مهندس امیر قناعی، رئیس این كمیته گزارشی از فعالیت های آن ارایه داد. سپس حاضران آرای خود را به صندوق ریختند.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت (1396/08/20 ) Image: مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت

با کمال تاثر باخبر شدیم مهندس علیرضا امین وزیری (راه و ساختمان 55)، پس از طى يك دوره بيمارى طولانى در تورنتوى كانادا درگذشت. مهندس امین‌وزیری یکی از اعضایی بود که نقش موثری در تاسیس کانون داشت. وی همچنین عضو شورای عالی در دوره اول و دوم و عضو هیات مدیره دوم کانون بود. مهندس امین وزیری در دوره اول نیز عضو هیات بازرسان کانون بود. وی پس از مهاجرت به تورنتوى كانادا نيز يكى از دوستانى بود كه در ايجاد حلقه‌هاى دانش‌آموختگان فنى و كانون مهندسين فارغ‌التحصيل دانشكده فنى در آنجا بسيار كوشيد.

بيشتر بخوانيد ...
کتاب عضو هیات علمی دانشکده فنی کتاب برتر صنعت برق کشور شد (1396/08/20 ) Image: کتاب عضو هیات علمی دانشکده فنی کتاب برتر صنعت برق کشور شد

کتاب سیستم‌های انتقال انرژی الکتریکی هوشمند تالیف عضو هیات علمی دانشکده برق پردیس فنی دانشگاه تهران رتبه برتر را کسب کرد. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق و ششمین جشنواره انتخاب کتاب برتر صنعت برق کشور، کتاب «سیستم‌های انتقال انرژی الکتریکی هوشمند»، تالیف دکتر فرخ امینی‌فر، استادیار دانشکده برق پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران موفق به کسب رتبه برتر شد.

بيشتر بخوانيد ...
ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند (1396/08/20 ) Image: ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند

چهارمین سفر ورودی‌های ۶۳ عمران دانشکده فنی به بازدید از شهر کهن کرمان مرکز بزرگ‌ترین استان کشور، به سرپرستی جلال روح‌الامینی و با همراهی ۱۵ نفر از همدوره‌ای‌ها اختصاص داشت. این سفر از اول تا پنجم آبان ۹۶ برگزار شد. این گروه پیش از این به شهرهای اردبیل، جزیره کیش و شیراز سفر کرده بودند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 9 of 246First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane