}
شنبه ، 4 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
پخش زنده جشن سالگرد کانون (1397/12/01 ) Image: پخش زنده جشن سالگرد کانون

جشن سالگرد تاسیس کانون، امروز اول اسفند 1397 ساعت 17 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار می‌شود. اعضای گرامی کانون، دوستان و دوستداران دانشکده فنی و کانون، می‌توانند از ساعت 17 پخش زنده این مراسم را از اینجا دنبال کنند.

 

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم (1397/11/13 ) Image: بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری قم

اعضای کانون و همراهانشان پنج‌شنبه 11 بهمن 97 از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری شماره ٣ قم بازدید کردند. در این برنامه به همت کمیته صنعت، معدن و تجارت و با دعوت و همکاری شرکت زلال آب ایران ترتیب یافت و در آن 22 نفر شرکت کردند. بازدید طبق برنامه اعلام شده، از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح از مقابل پردیس فنی امیرآباد شمالی آغاز شد.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از روند ساخت زمین پونک (1397/11/08 ) Image: بازدید از روند ساخت زمین پونک

تعدادی از اعضای کانون ظهر پنج‌شنبه چهارم بهمن، از ساختمان جدید کانون واقع در منطقه پونک بازدید کردند. این برنامه همراه با ضیافت ناهار مهندسان پیشکسوت سال۱۳۴۷ کانون بود. در این مراسم علاوه بر مهندسان پیشکسوت، رییس و برخی از اعضای شورای عالی کانون، رییس، دبیر و اعضای هیات مدیره و تعدادی از یاران و یاریگران کانون نیز حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مکانیک فنی (1397/11/06 ) Image: برگزاری نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مکانیک فنی

نخستین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران عصر چهارشنبه سوم بهمن 1397 در آمفی‌تئاتر دانشکده جدید مهندسی مکانیک واقع در امیرآباد با حضور جمع کثیری از فارغ‌التحصیلان، دانشجویان و استادان این رشته برگزار شد. در این گردهمایی که به همت کمیته تخصصی مهندسی مکانیک شکل گرفت، رییس دانشکده فنی، رییس دانشکده مهندسی مکانیک، دبیر و برخی از اعضای هیات مدیره کانون، رییس و اعضای کمیته تخصصی مهندسی مکانیک نیز حضور یافتند.

بيشتر بخوانيد ...
اطلاعیه کمک به موسسه خیریه کهریزک (1397/10/23 ) Image: اطلاعیه کمک به موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک استان البرز با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه کانون، از اعضای این نهاد درخواست کرد برای تهیه 30 دستگاه تخت مناسب‌سازی شده برای بیماران به یاری این موسسه بیایند. علاقمندان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق کار به کارت به کارت بانک توسعه تعاون به نام موسسه به شماره 502987000233836 واریز کنند. همچنین شماره حساب 111110 نزد بانک کشاورزی به نام موسسه و شماره حساب IR810170000000104416620008 نزد بانک ملی به نام موسسه پذیرای کمک‌های شما هستند. عزیزان لطفا پس از واریز پول مراتب را جهت خرید تخت به این شماره تلفن‌ها 09126603970 و 02636273808 اطلاع دهند. متن نامه ارسالی در شرح کامل خبر آمده است.

بيشتر بخوانيد ...
کمیته معدن برگزار کرد: جلسه مشترک مدیران معدنی و هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن (1397/10/20 ) Image: کمیته معدن برگزار کرد: جلسه مشترک مدیران معدنی و هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن

جلسه مشترک مدیران ارشد معدنی فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران و اعضای هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن با عنوان "راه‌های توسعه همکاری دانشگاه با معادن و صنایع معدنی" به همت کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون صبح روز چهارشنبه 19 دی ماه در دفتر رییس دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی (1397/10/17 ) Image: جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی

چهارمین جلسه مشترک کمیته نظام فنی و اجرایی شورای هماهنگی با مهندس علیزاده به نمایندگی کانون یکشنبه دوم دی ماه در دفتر این شورا برگزار شد. این جلسه نیز به بررسی پیشنهادهای کانون فنی روی پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی ماده 34 احکام دایمی برای ایجاد نظام فنی اجرایی یکپارچه کشور، اختصاص داشت.  در این جلسه نمایندگان کمیته نظام فنی و اجرایی شورای هماهنگی ضمن قدردانی از پیشنهادهای کانون روند کاری این آیین‌نامه را توضیح داد.

بيشتر بخوانيد ...
دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن (1397/10/11 ) Image: دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن

گردهمایی "دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن" به همت کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون و با یاری انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشکده فنی عصر دوشنبه 10 دی ماه سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این گردهمایی که تعداد قابل ملاحظه‌ای از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جوان رشته مهندسی معدن شرکت داشتند، در پنلی موضوع اشتغال مهندسان جوان به بحث گذاشته شد.

بيشتر بخوانيد ...
اطلاعیه فروش سررسیدهای سال ۱۳۹۸ (1397/10/07 ) Image: اطلاعیه فروش سررسیدهای سال ۱۳۹۸

به اطلاع اعضای محترم کانون می‌رساند، مطابق روال هرسال، امسال نیز کانون اقدام به چاپ سالنما با طراحی و مدل‌های متفاوت کرده است. از اعضای محترم کانون و شركت‌هایی که مایل به خرید این نمونه‌ها هستند، درخواست می‌شود، با توجه به محدودیت زمان هر چه سریع‌تر تعداد سفارش و نوع سالنمای مورد نیاز خود را به دفتر کانون اعلام فرمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت‌ها با دبیرخانه کانون به این شماره‌ها 88998135-88997690 تماس بگیرید.

بيشتر بخوانيد ...
چله‌نشینی اعضای کانون در گردهمایی آذر ماه (1397/10/02 ) Image: چله‌نشینی اعضای کانون در گردهمایی آذر ماه

گردهمایی شب چله کانون برای چهارمین سال متوالی، عصر پنج‌شنبه 29 آذرماه در تالار ایوان شمس با حضور جمع کثیری از اعضا و خانواده‌هایشان برگزار شد. این برنامه که به همت کمیته شعر و ادب ترتیب یافته بود با نمایش روحوضی و یلداخوانی گروه جواد انصافی در سرسرای تالار ایوان شمس آغاز شد. پس از پذیرایی از حاضران با انار و لبو و شیرینی و فال حافظ، برنامه در سالن همایش این تالار ادامه یافت.

بيشتر بخوانيد ...
Page 1 of 61First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane