}
سه شنبه ، 4 ارديبهشت ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

استاد دانشکده فنی یکی از سه استاد برگزیده دانشگاه تهران در جشنواره پژوهش وزارت علوم

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشگاه تهران:
سه استاد دانشگاه تهران از جمله دکتر عباسعلی خدادادی (شیمی 66)، استاد دانشکده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی، به عنوان پژوهشگران برتر کشور در هفدهمین جشنواره پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب شدند.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در هفدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده و دوازدهمین جشنواره ایده‌های برتر و استارت‌آپ‌های دانشگاهی، که ۲۳ آذرماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، از پژوهشگران و فناوران برگزیده و ایده‌های برتر تقدیر شد.
در این مراسم، دکتر عباسعلی خدادادی، استاد دانشگاه تهران در گروه فنی و مهندسی (در طرحی با همکاری دکتر یدالله مرتضوی) و دکتر محمدجلال عباسی شوازی، استاد دانشگاه تهران در گروه علوم انسانی، موفق به کسب عنوان «پژوهشگران برتر» و دکتر امیر نیاسری نسلجی، استاد دانشگاه تهران از گروه دامپزشکی، موفق به کسب عنوان «پژوهشگر برگزیده» سال ۱۳۹۵ کشور شدند.
این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به عنوان حامیان پژوهش و فناوری برگزار شد.

تعداد بييندگان:  860
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane