}
سه شنبه ، 4 ارديبهشت ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

دومین گردهمایی خانواده متالورژی دانشکده فنی برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
دومین گردهمایی خانواده متالورژی دانشکده فنی با حضور بیش از 100 نفر از مهندسان و دانشجویان مهندسی متالورژی دانشکده فنی، عصر سه‌‌شنبه 23 آذرماه در آمفی‌تئاتر کوثر دانشکده متالورژی واقع در پردیس 2 فنی در امیرآباد برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر سید ابراهیمی، رییس کمیته تخصصی مهندسی متالورژی ضمن خوشامدگویی به حاضران به تشریح اهداف این گردهمایی پرداخت.
به گفته وی معرفی کمیته و اهداف و وظایف آن، دریافت اطلاعات فارغ‌التحصیلان، گردآوردن اعضا در کنار یکدیگر، ارتقای رشته متالورژی از جمله اهداف این گردهمایی بود.
دکتر سیدابراهیمی با اشاره به اینکه رشته متالورژی، در واقع متالورژی و مواد است، افزود: «در خارج از ایران مهندسی مواد جایگاه ویژه‌ای دارد. اما در ایران هنوز این جایگاه وجود ندارد. ما با برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه می‌توانیم به این مهم دست یابیم.»
وی همچنین بر لزوم تدوین و برقراری نظام مهندسی متالورژی تاکید کرد.
در ادامه برنامه از حاضران خواسته شد تا نقطه نظرات خود درباره اهداف گردهمایی را عنوان کنند.
دکتر پاک‌سرشت، دبیر این کمیته نیز به توضیح انواع گردهمایی کمیته متالورژی پرداخت. بر این اساس این کمیته در نظر دارد یک گردهمایی سالانه و 4 گردهمایی فصلی در سال برپا کند که تصمیم‌گیری درباره موضوعات این گردهمایی را به پیشنهادات اعضا منوط کرده‌است. گو اینکه گردهمایی سالانه به تجلیل از مهندسان فارغ‌التحصیل دوره‌های مختلف متالورژی اختصاص خواهد یافت.
در بخش‌هایی از مراسم عکس‌ها و فیلم گردهمایی نخست این کمیته که سال قبل برگزار شده بود برای حاضران به نمایش درآمد.
حاضران در خلال برنامه به طرح دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود برای گردهمایی‌های کمیته متالورژی پرداختند.
حاضران در پایان با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

تعداد بييندگان:  892
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane