}
سه شنبه ، 4 ارديبهشت ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

برگزاری میزگرد چالش‌های اشتغال در مهندسی معدن

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
میزگرد و همایش چالش‌های اشتغال در بخش مهندسی معدن به همت کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون صبح روز دوشنبه 25 بهمن ماه در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن، پردیس شماره 2 دانشکده‌های فنی برگزار شد.
 میزگرد با سخنرانی و خوشامدگویی مهندس محمدعلی ملاک پور (معدن 44)، رییس کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون آغاز شد. وی با ذکر تاریخچه تشکیل کمیته تخصصی مهندسی معدن در کانون و اهم فعالیت‌های انجام شده تاکنون، نقش و وظایف کمیته معدن کانون را برای حضار تبین کرد.
در ادامه مهندس هرمز ناصرنیا (معدن 47)، نایب رییس کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون، در ارتباط با نقش کارآفرینانه سازمان نظام مهندسی معدن، لزوم ارایه آموزش‌های تخصصی حین خدمت به پرسنل و اهمیت انتقال تجربیات از افراد باسابقه به افراد کم تجربه‌تر سخنانی ایراد کرد.
برنامه با  پخش کلیپی در ارتباط با مهم‌ترین چالش‌های موجود در بخش معدن که توسط مهندس امیرمحمد علی‌آبادی‌زاده (معدن 89) و مهندس جواد قانعی (معدن 90) تهیه شده بود، ادامه یافت. سپس کلیپی که توسط انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن تهیه شده بود، پخش شده و در آن انتظارات دانشجویان از بازار کار و نقطه نظرات آنان در ارتباط با دورنمای اشتغال در بخش معدن مطرح شد.
 در ادامه برنامه میزگردی به ریاست مهندس هرمز ناصرنیا (معدن 47) با حضور نمایندگانی از اساتید دانشکده فنی، کارفرمایان بخش خصوصی و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی تشکیل شد. دکتر حسین معماریان، دکتر سیدشمس‌الدین وهابی (معدن 66) و دکتر سیدضیاءالدین شفائی (معدن 65)  از اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی معدن و مهندس مهدی پورصالح (معدن 65)، مهندس تقی قربانی (معدن 69) و مهندس شکوهی رازی (معدن 46) به عنوان نمایندگان بخش خصوصی و امید ادیب‌زاده و مهندس میلاد ندرلو (معدن 93) نیز به نمایندگی از دانشجویان در این میزگرد شرکت داشتند. همچنین دکتر گلناز جوزانی کهن (معدن 82) نیز در میزگرد حضور داشت. در ابتدا هریک از حضار به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در ادامه پاسخگوی سوالات مطرح شده از سوی حضار بودند.
مشروح این میزگرد در شماره زمستان خبرنامه کانون منتشر می‌شود.

تعداد بييندگان:  757
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane