}
يك شنبه ، 30 مــهـــر ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

مراسم گردهمایی پایان سال كانون برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
یاران و یاریگران کانون فنی، 22 اسفند، یک‌شنبه شب در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی گرد هم آمدند تا در ضیافتی دوستانه تلاش یک‌ساله یکدیگر را قدر بدارند.
در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.
در این مراسم از حامیان مالی کانون در دو گروه الماس و طلا و همچنین اعضای کمیته‌های مختلف قدردانی شد.
مهندس روزبه صالح‌آبادی، دبیرکانون، در ابتدای برنامه توضیح داد که حامیان مالی کانون بسیار بیشتر از تعدادی هستند که در برنامه تقدیر می‌شوند اما به دلیل ضیق وقت فقط از دو گروه الماس و طلا تقدیر می‌شود.
سپس مراسم تقدیر از حامیان و اعضای کمیته‌ها با حضور دکتر جبه‌دار، رییس شورای عالی کانون، دکتر امام جمعه‌زاده، رییس هیات مدیره کانون و مهندس صالح‌آبادی، دبیر کانون صورت گرفت. در این مراسم به اعضا لوح سپاس و بسته‌هایی که از پیش آمده شده بود، تقدیم شد.
پس از مراسم تقدیر حاضران در محیطی دوستانه به صرف شام پرداخته و در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
اسامی حامیان و اعضای کمیته ها در پی می‌آید.
حامیان:
مهندس محمدرضا انصاری (الماس )؛ مهندس علی ناظران ( الماس) ؛ مهندس آنا آخوندی(طلا)؛ مهندس فرامرز شینی (طلا)؛ مهندسی حسین حاجی‌حسینلو (طلا)؛ مهندسی علیقلی فرداد(طلا)
کمیته عمران:
مهندس امیر قناعی میاندواب (رییس)- مهندس مهسا برنده- مهندس محدحسین طالب‌پور- مهندس شهزاد علیزاده- مهندس محمدرضا نجفی ساروکلایی- مهندس علی طالقانی -مهندس ناهید عطارچیان
کمیته برق و کامپیوتر:
مهندس سید رضا رفیعی طباطبایی (رییس)- مهندس افسانه آقازاده -مهندس محمدصادق شفیعی - مهندس شهریار کوزه کنانی - مهندس سیدعلی میرپور - مهندس مینا محمدخانی - مهندس عبدالحمید نقیبی محمودآبادی
کمیته مکانیک:
مهندس محمدرضا محمدآبادی کمره‌ای (رییس)-  مهندس سیاوش پیران- مهندس پیمان جهان- مهندس محمدحسین معین‌الدین- مهندس عبدالرسول معمارمشرفی
کمیته صنایع:
 مهندس وحید دهقان (رییس)-  مهندس نرجس دهقان- مهندس سیدسعید جهان مراد نوری- مهندس غلامرضا علیمردانی- مهندس فرید محمدی‌زاد - مهندس مهدی محمدی - مهندس راحیل محمدی- مهندس سمیرا همتی
کمیته معدن:
مهندس محمدعلی ملاک‌پور (رییس)-  مهندس امید ادیب‌زاده -مهندس مجید اسدی- مهندس منصور برقی- دکتر گلناز جوزانی کهن- مهندس امیرمحمد علی‌آبادی‌زاده- مهندس جواد قانعی -مهندس تقی قربانی -مهندس هرمز ناصرنیا
کمیته متالورژی:
دکتر سیدعلی سیدابراهیمی- مهندس کیانوش اکبری پور- دکتر علیرضا آقامحمدی- دکتر امیرحسین پاک سرشت- مهندس حسین حاج بهرامی- مهندس شقایق قره گوزلو -مهندس علی اصغر گواهی -مهندس سیدمحمدرضا مرتضوی- مهندس سودابه نخعی آشتیانی
کمیته شیمی:
مهندس پرویز هاشم زاده (رییس)-  مهندس امیرحسین اقبال منش -مهندس محمد پولادی- مهندس مرضیه علی حیدرلو - مهندس مجتبی رضایی - مهندس محسن صمدی- مهندس سیروس صنعتی- مهندس محمدباقر عراقی- دکتر علی فرامرزی- مهندس حسین قنبری- مهندس حمید مسگرپور طوسی- مهندس فرشید شهابی- مهندس علی فضلی نژاد- مهندس نازنین قدس- دکتر فرشاد نورایی
کمیته آی تی:
مهندس سیدعلی میرپور (رییس)- مهندس محمد خیرخواه  ثابت قدم- مهندس محمدصادق شفیعی - مهندس محمدحسین طالب پور- مهندس میرعلیرضا مهنا- مهندس رضا یوسفی
کمیته نقشه برداری:
دکتر حیدر راستی ویس (رییس)-  مهندس مژگان چمنی - مهندس سعید دلیری -مهندس مهدی رضائیان - مهندس احسان زرین‌فر- مهندس محمد فاضل- مهندس سعید میربرون- مهندس سیمین سادات میروهابی
کمیته نظام فنی و اجرایی:
مهندس محمدمهدی باطنی (رییس)-  مهندس منصور بدیعی- مهندس روزبه بهروز- مهندس زینب حاجی حسینی- مهندس آذر خورشیدی- مهندس جهانگیر عصرآزاد- مهندس شهزاد علیزاده -مهندس تقی قربانی

کمیته صنعت معدن تجارت:
مهندس شهریار کوزه کنانی- مهندس سیدسعید جهانمراد نوری- مهندس نرجس دهقان- مهندس غلامرضا علیمردانی- مهندس سامان فاضل امیرحسینی- مهندس علی اصغر گواهی- مهندس راحیل محمدی- مهندس محمدرضا مسعودیه
کمیته بازدید:
مهندس زینب حاجی حسینی (رییس)-  مهندس عرفان شاه محمدی- مهندس مهدی صفاییان- مهندس مجید کامیاب- مهندس خاطره لکستانی- مهندس منا مدنی- مهندس مرتضی میردار سلطانی- مهندس اورین نظری- مهندس امیرحسین نیکوفرد- مهندس مهدیار هوبخت- مهندس رضا یوسفی
کمیته شعر:
مهندس فاطمه توانایی (رییس)-  مهندس محسن حاجی بابایی- مهندس راحله سیر- مهندس حسن فوادی- مهندس میثاق قبادی- مهندس هانیه نایب ولی- مهندس فاطمه هرمززاده
کمیته مثنوی خوانی:
مهندس عبدالرسول هادی زاده (رییس)
کلاس زبان: مهندس احمد حاجی سلیمی (رییس)-  مهندس محمدحسین پیشاهنگ- مهندس سمیرا حافظیه- مهندس جواد قانعی
کمیته انتشارات:
مهندس هرمز ناصرنیا (رییس)- مهندس علی امام -مهندس فرهاد ترکمان بوترابی- دکتر اورنگ فرزانه- مهندس پرویز ونداد

کمیته تجلیل: مهندس امیراسماعیل حسن پور (رییس)- مهندس پیمان ذوق (نایب رییس)- مهندس آناهیتا بلورانی (دبیر)- مهندس محمد آقاجانی دلاور - امیرحسین ابریشم کار- مهندس امید ادیب زاده- مهندس الهام اسلامی- مهندس میثاق اسماعیل پور- مهندس زهره اکبری- سعید اکبری- مهندس فاطمه امیرپورسعید- سحر ایجی- مهندس آبتین آبیار - مهندس امیررضا آذرنیوند- عاطفه آشورپور - مهندس هادی بیکی- مهندس سپهر پارسا- مهندس مهتاب پورجمشیدی- مهندس شیوا ثنایی- مهندس غزاله جعفرصالحی- آرین حاجی‌ئی- کسری حسینی- مهندس لاله خدنگی- جمال خسرو- شهرزاد دمیرچلی- مهندس نیلوفر دین محمدی- علیرضا راعی- مهندس زهرا رجبی- هانیه رضایی- مهندس هدی سادات رضوی- سیده سارینا رکن الدینی- مهندس طارق رضایی- مهندس ستار سالاری- محمدعرفان شاه محمدی- مهندس سپیده شمخانی- مهندس محمد صفری- مهندس سعید صمدی- مهندس محمدحسین طالب‌پور- ملیحه طبسی- مهندس محمدحسین عبدی‌زاده - محسن عربها- امیرحسین علم طلب- مهندس امین عنایتی- مهندس فرنود فارسیجانی- مهندس سحر فرحبخش- مهندس بهنوش فرزان- محمد فضلی‌پور- آرش فومن- مهندس نوید فهیمی- مژده فیروزبخت- مهندس محمدرضا قزل عاشقی- مهندس محمدرضا کمره ای- مهندس سیدعلی متولیان سجادی- امین محمدی- مهندس محمدامین مرادی- مهندس سروناز مصوری- مهندس شیوا مطیع -مهندس فرزاد معماری- مهندس سیدامیر موسویان- مهندس زهره مویدی- مهندس سیدمهدی میرمحمد- مهندس رضا نصرآبادی- مهندس امیرحسین نیکخواه- مهندس فائزه هاشمی- مهندس سیدحمید سیدهاشمی ریزی- مهندس سعیده یادگاری- میلاد یزدان نژاد- مهندس شهریار طلوعی رخشان - مهندس علا نکو وقت- نگین ایرانپور- ساغر داوری- احمد اسماعیل زاده- زینب افشانی- امیر آل ناصر- محمد رضایی- ندا رضایی- مهرداد عبادی- مهنوش قره داغی- زهرا احمدی آشتیانی- محمدرضا کلاهیان- محمدرضا مقدس زاده

تعداد بييندگان:  991
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane