}
سه شنبه ، 4 ارديبهشت ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

مراسم تقدیر از دکتر بهنیا برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
مراسم تقدیر از مقام علمی دكتر كامبیز بهنیا، استاد دانشکده فنی عصر روز سه‌شنبه 19 اردیبهشت در تالار شهید چمران دانشکده فنی با حضور روسای پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی عمران، استادان دانشکده مهندسی عمران، برخی از اعضای شورای عالی و دبیر کانون فنی و جمعی از دانشجویان سابق و کنونی استاد و علاقمندان وی برگزار شد.
در این مراسم که به همت دانشکده فنی و کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی برپا شده بود، برنامه‌های مختلفی تدارک شده بود.
از آن جمله می‌توان به پخش فیلمی اشاره کرد که در آن زوایای مختلف زندگی دکتر بهنیا به تصویر کشیده شده بود. در بخشی از فیلم نیز دوستان و همکاران دکتر بهنیا به بیان صفات اخلاقی و حرفه‌ای وی پرداختند.
در این مراسم دکتر سهیل محمدی (عمران 68)، رییس دانشکده عمران، مهندس روزبه صالح‌آبادی (عمران 80)، دبیر كانون  و دکتر محمد شکرچی‌زاده (عمران 65)، رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به ارایه سخنرانی پرداختند.
دکتر محمدی در سخنان خود به نقش دکتر بهنیا در انتقال تکنولوژی خاک مسلح و آزمایشگاه مکانیک خاک در دانشکده فنی اشاره کرد.
مهندس صالح‌آبادی در سخنان به سنت تجلیل از استادان بازنشسته در جشن سالانه کانون اشاره کرد
وی در بخش دیگری از سخنانش به بیان نقش پدر دکتر بهنیا، مهندس ابوالحسن بهنیا در بالندگی دانشکده فنی در سال‌های نخست پرداخت .
دکتر شکرچی‌زاده نیز در سخنان خود ضمن تقدیر از دکتر بهنیا به نقش برجسته وی در تربیت شاگردان در دانشكده فنی اشاره كرد. در پایان این مراسم با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از سوی رییس دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، دانشکده مهندسی عمران و کانون فنی از دکتر بهنیا تجلیل شد.
مراسم تقدیر توسط دکتر محمدی، مهندس صالح‌آبادی، دکتر سلطانی و دکتر رحیمیان معاون پژوهشی دانشگاه تهران صورت گرفت.
مشروح این مراسم را می‌توانید در خبرنامه شماره بهار 96 کانون مطالعه کنید.

تعداد بييندگان:  557
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane