}
دو شنبه ، 19 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

بازدید تعدادی از مهندسان پیشکسوت فنی از دانشکده مهندسی عمران

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
جمعی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران (راه و ساختمان) سال 1345 دانشکده فنی دانشگاه تهران بنا به دعوت دکتر سهیل محمدی، رییس دانشکده مهندسی عمران، دهم خرداد 1396 از دانشکده مهندسی عمران بازدید کردند.
در این بازدید ابتدا جلسه معارفه‌ای با حضور دکتر سهیل محمدی، دکتر کامبیز بهنیا، استاد دانشکده عمران، مهندس کمره‌ای و مهندس عالم‌زاده از اعضای هیات مدیره کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران و تعدادی از فارغ‌التحصیلان سال 1345 دانشکده فنی در اتاق رییس دانشکده مهندسی عمران برگزار شد. فارغ‌التحصیلان سال 1345 که در این جلسه حضور یافتند عبارت بودند از: مهندس حسن فیوضی، مهندس فریدون کشانی، مهندس محمدفقیهی محدث، مهندس سیداحمدعلی لقمان، مهندس کاظم ایرانلی، مهندس ایوب مشرق‌زمینی، مهندس عباس کریمی، مهندس ترگوم حق وردیان و دکتر حسین جلالی.
جلسه با سخنان صمیمانه دکتر  بهنیا آغاز شد. وی ضمن خوشامدگویی خلاصه‌ای از تجـارب چهل ساله حضور و مسئولیت و خدمات خود در دانشکده فنی را یادآور شد.
در این جلسه همچنین مهندس مشرق‌زمینی مطالبی را در مورد تلاش برای حفظ فارغ‌التحصیلان فنی و دریافت خدمات مهندسی آنان در داخل کشور بیان کرد.
حاضران نیز نکاتی از خصوصیات برجسته و نحوه حضور و رفتار مهندس ابوالحسن بهنیا پدر دکتر بهنیا را در کلاس‌های درس ایشان بازگو کردند.
در این جلسه همچنین دکتر محمدی حضور مهندسان پیشکسوت را در دانشکده فنی گرامی داشته و خلاصه‌ای از برنامه‌های اجرایی، آمار و شرایط، مراکز علمی و پژوهشی و آزمایشگاهی وابسته به دانشکده عمران و نحوه آموزش و خواسته‌های دانشجویان را برای حاضران توضیح داد.
در ادامه مهندس عالم‌زاده در خصوص ضرورت ارتباط فارغ‌التحصیلان و دانشکده سخن گفت و گوشه‌ای از پیگیری‌ها و تلاش‌های دکتر محمدی طی دوره مسئولیتش را بیان کرد.
مهندس محمدرضا کمره‌ای نیز در این جلسه درباره اقدامات کانون برای ارتباط فارغ‌التحصیلان با یکدیگر و با دانشکده فنی توضیحتی ارایه داد.
به گفته وی یکی از اهداف کانون ارتقا جایگاه علمی و  مهندسی دانشکده فنی و ارتباط دانشگاه و صنعت است. وی همچنین از استمرار برگزاری جلسات تعامل و همکاری با فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی ابراز خرسندی کرد.
در پایان حاضران از مراکز آزمایشگاهی – مصالح ساختمانی – سازه و خاک در دانشکده بازدید کردند. این برنامه با صرف افطار و شام به پایان رسید.

تعداد بييندگان:  930
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane