}
سه شنبه ، 4 ارديبهشت ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

نخستین دورهمی مهندسان صنایع دانشکده فنی

پايگاه اطلاع رساني كانون فني:
دورهمی صمیمانه مهندسان صنایع دانشکده فنی به همت کمیته تخصصی مهندسی صنایع کانون فارغ‌التحصیلان فنی روز سه شنبه 30 خرداد 96 در مجتمع ورزشی انقلاب تهران برگزار شد. ایده این دورهمی از بهمن ماه سال گذشته در جلسات کمیته مطرح شد و در راستای تحقق آن یک نظرسنجی در کانال ارتباطی با فارغ‌التحصیلان صنایع ترتیب يافت تا نظر اعضا در این خصوص دریافت شود.
براساس بازخوردهای دریافت شده تصمیم بر آن شد که نخستین برنامه به شکل یک دورهمی افطاری در ماه رمضان در باشگاه انقلاب تهران برگزار شود تا علاوه بر ایجاد محیطی تعاملی بتوان به ورزش و تفریحی دوستانه نیز پرداخت.
بنابراین برنامه‌ریزی، هماهنگی و مکاتبات لازم انجام شد و نهایتا با اطلاع‌رسانی در کانال ارتباطی کمیته با فارغ‌التحصیلان، ثبت نام از متقاضیان توسط دبیرخانه کانون انجام گرفت.
طبق قرار، دورهمی دقایقی پس از ساعت 8 عصر و با حضور دوستان در کنار سالن بولینگ مجتمع ورزشی انقلاب آغاز شد. در این دورهمی هفده نفر ثبت نام کرده بودند و نکته قابل توجه در این جمع حضور برخی از دوستان به صورت خانوادگی بود که علاوه بر ایجاد محیطی دوستانه و صمیمی، زمینه‌ساز برقراری روابط خانوادگی دوستان نیز فراهم شد. در ابتدای جلسه رییس کمیته تخصصی مهندسی صنایع ضمن خوشامدگویی به همراهان، توضیحاتی پیرامون شکل‌گیری کمیته و اهداف و برنامه‌های آن ارایه داد. در ادامه هر یک از حاضران خود را معرفی کردند.
یکی از اهداف کمیته تخصصی مهندسی صنایع از برگزاری دورهمی ایجاد فضایی دوستانه برای به اشتراک‌گذاری و آگاهی از زمینه فعالیت سایر همکارانشان است.
با شروع معرفی دوستان بحث بسیار تعاملی و چندجانبه‌ای در خصوص زمینه‌های تخصصی هر یک از همراهان درگرفت که در نتیجه آن آشنایی کامل از زمینه‌های کاری فعلی دوستان، اشتراک فضاهای کاری، بیان مزیت و معایب انواع شرکت‌ها و موقعیت‌های کاری هر یک از حاضران بود به نحوی که برخی از دوستان در میان همین مباحثه اقدام به برقراری ارتباط با یکدیگر جهت تعاملات آتی کردند. نکته قابل توجه دیگری که در این میان خودنمایی می‌کرد حضور همسران فارغ‌التحصیلان مهندسی صنایع بود که علاوه بر اضافه شدن تخصص‌های دیگر به جمع، تعامل سازنده‌ای را برای اشتراکات بین‌رشته‌ای نيز فراهم آورد.
حاضران سپس افطار را در کنار یکدیگر صرف کردند. بحث و صحبت حدود 2 ساعت به طول انجامید و با توجه به اینکه از قبل هماهنگی‌های لازم برای بازی بولینگ صورت پذیرفته بود، لازم بود تا ادامه این فضای دوستانه در میدان هیجان و رقابت بازی بولینگ ادامه یابد.
پس از صرف افطار و همنشینی، حاضران با یکدیگر عکس‌های یادگاری گرفتند.
در انتها ضمن قدردانی از شرکت‌کنندگان در این برنامه، وعده استمرار چنین برنامه‌هایی برای گسترش این ارتباطات و تحقق کامل اهداف برنامه از طرف رییس کمیته داده شد.
به این ترتیب نخستین دورهمی مهندسی صنایع به پایان رسید.
مسئولت هماهنگی این برنامه را مهندس نرگس دهقان(صنايع 88) دبیرکمیته صنایع بر عهده داشت.

تعداد بييندگان:  437
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane