}
جمعه ، 1 تــيـــر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

جشن فارغ‌التحصیلی ورودی‌های سال 1392 دانشکده مهندسی مکانیک دانشکده فنی برگزار شد

پايگاه اطلاع رساني كانون فني:
جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان ورودی سال 92 دانشکده مهندسی مکانیک پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران در تاریخ 10 تیر 1396 از ساعت 10 تا 13 با حمایت کانون فنی و همکاری کمیته تخصصی مهندسی مکانیک آن برگزار شد. تعداد فارغ‌التحصیلان این دوره 123 نفر بودند که از این تعداد 14 نفر خانم هستند و بالغ بر 150نفر از دانشجویان و خانواده‌هایشان در این جشن شرکت کردند.
در ابتدای برنامه دکتر ابری‌نیا رییس دانشکده مکانیک ضمن عرض خیرمقدم به حاضران، گزارشی از وضعیت موجود، برنامه‌های آتی و ارتباطات دانشکده ارایه داد و بر ضرورت تقویت روابط فارغ‌التحصیلان و حتی دانشجویان دانشکده با جامعه مهندسی و صنعت کشور که از ویژگی‌های فضای دانشکده فنی از دوران قدیم تاکنون بوده و سهم بسزایی در موفقیت فارغ‌التحصیلان داشته است تاکید کرد.
دکتر نظری از استادان دانشکده نیز خاطراتی از دوره تحصیلی به خصوص دوره تحصیلات تکمیلی را یادآور شده و چگونگی برخورد با مسایل و مشکلات این دوره را توضیح داد.
سخنران بعدی مهندس محمدرضا کمره‌ای (مکانیک 51)، عضو هیات مدیره و ریس کمیته تخصصی مهندسی مکانیک بود که نکاتی را در مورد جایگاه دانشکده فنی و کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی عنوان کرد.
وی در سخنانش به نقش ارزنده کانون در جامعه مهندسی کشور و ضرورت عضویت و همکاری فارغ‌التحصیلان جدید با کانون و ارتباط و تقویت کمیته‌های تخصصی اشاره کرده و گفت: کمیته‌های تخصصی به عنوان مسیری مطمئن در تقویت ارتباط فارغ‌التحصیلان دانشکده با صنعت کشور است.
کار اجرای این برنامه را مهندس آرمین طرقی که خود فارغ‌التحصیل همین دوره است، ب عهده داشت.
اجرای موسیقی زنده و اهدای لوح و جوایز به فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی مکانیک از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

تعداد بييندگان:  595
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane