}
شنبه ، 4 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

همایش‌ بین‌المللی Tehran's ISPRS2017 در دانشکده فنی برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشکده فنی:
مجموعه همایش‌های بین المللی Tehran's ISPRS2017 توسط دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
این همایش که با همکاری انجمن بین‌المللی فتوگرامتری و سنجش از دور در محل دانشکده مهندسی نقشه برداری با محوریت استفاده از اطلاعات مکانی و مشاهدات زمینی برای پایش محیط زیست، مخاطرات طبیعی و مدیریت بحران و همچنین تولید، ذخیره‌سازی، مدلسازی و تحلیل داده و اطلاعات مکانی، برگزار شد، شامل دومین همایش پژوهش‌های اطلاعات مکانی، چهارمین همایش سنجنده‌ها و مدل‌ها در فتوگرامتری و سنجش از دور و ششمین دوره همایش مشاهدات زمینی در تغییرات محیطی نیز بود.
در این همایش، 14 سخنرانی کلیدی و 8 کارگاه آموزشی توسط مدعوین بین‌المللی ارایه شد. همچنین 42 مقاله شفاهی و 72 مقاله پوستری از مجموع بیش از 150 مقاله ارسال شده برای همایش توسط شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی ارایه شد که همگی آنها در پایگاه داده علمی Scopus و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نمایه شد.
از نکات قابل توجه این همایش، برگزاری نمایشگاه جانبی اطلاعات مکانی بود که در آن بیش از 30 سازمان دولتی و شرکت خصوصی فعال در حوزه تولید، پردازش و مدیریت اطلاعات مکانی حضور یافته و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه را به نمایش گذاشتند.
اطلاعات بیشتر در خصوص همایش، در وبگاه همایش به آدرس: geospatialconf.ut.ac.ir در دسترس است.

تعداد بييندگان:  637
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane