}
شنبه ، 5 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

مراسم تقدیر از یاران و یاریگران كانون برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
یاران و یاریگران کانون فنی، 16 اسفند، چهارشنبه شب در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی گرد هم آمدند تا در ضیافتی دوستانه تلاش یک‌ساله یکدیگر را قدر بدارند.
در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، رییس هیات مدیره، دبیر و اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.
در ابتدای این مراسم دکتر جبه‌دار مارالانی، رییس شورای عالی کانون و مهندس روزبه صالح‌آبادی، دبیرکانون، توضیح کوتاهی از فعالیت‌های کانون ارایه داد و در ادامه با حضور دکتر کمره‌ای، دکتر جبه‌دار، دکتر شکرچی‌زاده، دکتر فرزانه، مهندس صالح‌آبادی و مهندس کمره‌ای، اعضای شورای عالی و هیات مدیره کانون از اعضای کنونی و همچنین سابق کمیته‌های مختلف تقدیر شد. همچنین در هر کمیته از یکی از اعضای فعال به طور ویژه تقدیر شد.
پس از مراسم تقدیر حاضران در محیطی دوستانه به صرف شام پرداخته و در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
اسامی اعضای فعلی و سابق کمیته‌ها در پی می‌آید.


کمیته تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر
مهندس سیدعلی میرپور، رییس کمیته- مهندس محمد صادق شفیعی، نایب‌رییس کمیته- مهندس آرش فومن، دبیر کمیته-  مهندس مینا محمدخانی- دکتر میلاد قارونی- مهندس آروین ذاکریان- مهندس مصطفی درفشیان- مهندس سیدرضا رفیعی طباطبایی- مهندس مهدی دولتی- مهندس نیره قاضی- مهندس پرنیا نقوی- مهندس عبدالحمید نقیبی محمودآبادی- مهندس افسانه آقازاده- مهندس شهریار کوزه‌کنانی- مهندس سپهر سماواتی، عضو فعال کمیته.

کمیته تخصصی مهندسی عمران
مهندس امیر قناعی، رییس و عضو فعال کمیته- دکتر ناهید عطارچیان، نایب‌رییس محترم کمیته- دکتر نوید خادمی، دبیر کمیته- مهندس مهسا برنده- مهندس محمدحسین طالب‌پور- مهندس شهزاد علیزاده- مهندس مصطفی کارگر- مهندس شهریار طلوعی رخشان- مهندس کورس اطاعتی- مهندس هادی جلیلی- دکتر سیدمحسن حائری- مهندس علی طالقانی- مهندس محمدرضا نجفی ساروکلائی- دکتر مهدی صمدزاده- ندا فرهودی.

کمیته تخصصی مهندسی شیمی
مهندس حمید مسگرپور طوس، رییس و عضو فعال کمیته- دکتر فرشاد نورایی، نایب‌رییس کمیته- مهندس نیلوفر خانجانی، دبیر کمیته- مهندس پرویز هاشم‌زاده- مهندس سیروس صنعتی- مهندس امیرحسین اقبال‌‌منش- مهندس فرشید شهابی- مهندس حسین قنبری- مهندس غلامرضا عطار کاشانی- مهندس مرضیه حیدرلو- مهندس علی فضلی‌نژاد- مهندس محمدباقرعراقی- مهندس  اسماعیل ذوقی.

کمیته تخصصی مهندسی معدن
مهندس هرمز ناصرنیا، رییس کمیته- مهندس علی‌اکبر ساداتی، نایب‌رییس کمیته- مهندس زهرا رجبی، دبیر کمیته- دکتر سروش فولادچی- مهندس مجید اسدی- مهندس منصور برقی- مهندس عبدالحسین باباحاجی- مهندس محمدعلی ملاک‌پور- مهندس جواد قانعی- مهندس امیرمحمد علی‌آبادی‌زاده- مهندس تقی قربانی- دکتر گلناز جوزانی کهن، عضو فعال کمیته.

کمیته تخصصی مهندسی صنایع
مهندس وحید دهقان، رییس کمیته- دکتر سعید جهانمراد نوری، نایب‌رییس کمیته- مهندس مهدی محمدی- مهندس غلامرضا علیمردانی- دکتر محمد شیخ علیشاهی- مهندس راحیل محمدی- مهندس فرید محمدی زاد- مهندس سمیرا همتی- مهندس نرگس دهقان، عضو فعال کمیته.

کمیته تخصصی مهندسی مکانیک
مهندس محمد حسین معین‌الدین، رییس کمیته- مهندس محسن مهری، دبیر کمیته- مهندس محمدرضا کمره‌ای- مهندس سیاوش پیران- مهندس علیرضا انتظاری- مهندس شهرام صادقی- مهندس سیدرضا فرزانه- مهندس حمیدرضا بهمنش- مهندس امیرحسین نجفی- مهندس شهناز رستمی- مهندس محمدرضا مسعودیه- مهندس شمس‌الدین صبوری- مهندس احمدرضا قوامی- مهندس احسان غفاری- مهندس عبدالرسول معمار مشرفی- مهندس پیمان جهان، عضو فعال کمیته.

کمیته تخصصی مهندسی متالورژی
دكتر سید علی سیدابراهیمی، رییس کمیته- دكتر امیرحسین پاك‌سرشت، نایب‌رییس کمیته- دكتر مهدی ملكان، دبیر کمیته- مهندس امیر گواهی- مهندس كیانوش اكبری‌پور- مهندس كیوان حاجی بهرامی- مهندس حسین عباسی- مهندس سامان لاجوردی- مهندس محمدحسین فرجادی- مهندس سیدمحمدرضا مرتضوی- دکتر علیرضا آقامحمدی- مهندس سودابه نخعی آشتیانی- مهندس شقایق قره گوزلو- مهندس زهره اكبری، عضو فعال کمیته.

کمیته تخصصی مهندسی نقشه‌برداری
دکترحیدر راستی ویس، رییس کمیته- مهندس سعید میربرون، نایب‌رییس کمیته- مهندس سیمین سادات میروهابی، دبیر کمیته- مهندس احسان زرین‌فر- مهندس عربشیبانی- مهندس محمد فاضل- مهندس مهدی رضاییان- مهندس سعید دلیری- مهندس مژگان چمنی.

کمیته نظام فنی و  اجرایی کشور
مهندس مهدی باطنی، رییس کمیته- مهندس  شهزاد علیزاده، نایب‌رییس کمیته- مهندس تقی قربانی- مهندس نصرت‌الله آقاجانی- مهندس علی نعمت‌اللهی- مهندس جهانگیر عصرآزاد- مهندس منصور برقی- مهندس زینب حاجی حسینی، عضو فعال کمیته.

کمیته صنعت معدن و تجارت
مهندس شهریار كوزه‌كنانی، رییس کمیته- مهندس راحیل محمدی، دبیر کمیته-  مهندس علی‌اصغر گواهی، نایب‌رییس کمیته- مهندس غلامرضا علیمردانی- مهندس محمدجعفر صادقی‌پناه- دکتر سیدسعید جهانمراد نوری- مهندس نرگس دهقان.

کمیته بازدید
مهندس رضا یوسفی، رییس کمیته- مهندس مجید کامیاب؛ مهندس زینب حاج‌حسینی- مهندس آرمین نظری- مهندس خاطره لکستانی- مهندس عرفان شاه‌محمدی- مهندس پرستو هدایت‌زاده- مهندس امیرحسین نیکوفرد، عضو فعال کمیته.

کمیته انتشارات
مهندس هرمز ناصرنیا، رییس کمیته- مهندس فرهاد بوترابی- مهندس محمدرضا کمره‌ای- مهندس بهمن حشمتی- دکتر مرتضی امینی- دکتر محمدحامد امام‌جمعه‌زاده- مهندس علی امام- مهندس پرویز ونداد، عضو فعال کمیته.

کمیته  IT
مهندس محمدعلی میرپور، رییس کمیته- مهندس محمدصادق شفیعی- مهندس رضا یوسفی- مهندس میرعلیرضا مهنا- مهندس علیرضا ماهیار- مهندس محمدحسین طالب‌پور.

کمیته شعر و ادب
مهندس میثاق قبادی، رییس کمیته- مهندس راحله سیر، دبیرکمیته- مهندس محسن حاجی‌بابایی- مهندس عارف شفیعی- مهندس پدرام مسعودی- مهندس رضا یوسفی- مهندس هانیه نایب‌ولی- مهندس فاطمه توانایی- مهندس فاطمه مهدیه- مهندس فاطمه هرمززاده- مهندس حسن فوادی، عضو فعال کمیته.

کلاس زبان کانون
مهندس احمد حاجی‌سلیمی- مهندس مهدی صفائیان- مهندس مجید کامیاب- مهندس نسترن تکمیل‌همایونی، عضو فعال کمیته.

کلاس مثنوی خوانی
مهندس رضا یوسفی- مهندس هادی‌زاده- مهندس سیروس ریاحی- خسرو رضی.

کمیته تجلیل
مهندس محمدحسین طالب‌پور، رییس کمیته- مهندس آبتین آب‌یار، نایب‌رییس کمیته- امید ادیب‌زاده، دبیرکمیته- مهندس محمدرضا کمره‌ای- میلاد یزدان‌نژاد- مهندس هادی بیگی- مهندس پیمان ذوق- مهندس سعید صمدی- مهندس علیرضا ندافی- مهندس امیرحسین ابریشم‌کار- مهندس فرزاد معماری- کسری حسینی- علیرضا دهقان نیری- مهندس سپهر پارسا- محسن عرب‌ها- مهندس آرش فومن- مهندس ارسلان اسماعیلی- مهندس ستار سالاری- مهندس سپهر سماواتی- مهندس جمال خسرو- مهندس شهریار طلوعی- مهدی پایمرد- مهندس علیرضا راعی- مهندس امیراسماعیل حسن‌پور- سیدفرید آل‌رسول- مهندس سیدحمید سیدهاشمی‌ریزی- امیرحسین شیوافرد- مهندس محمد حبیبی- مهندس امین محمدی- مهندس امیر موسویان- مهندس رضا نصرآبادی- یوسف خضری‌آذر- امیرحسین علم‌طلب- مهدی فلاح- محمد احمدی- حامد پاشایی- مهندس محمدمهدی جانبازی- علی رمضانی- مهندس معراج سهرابی- سیدجواد عیسی‌زاده- مهندس فرنود فارسی‌جانی- مهندس شایان شایسته- شیوا ثنائی- نیلوفرکیانی- فاطمه الیاسی- الناز بشیر- مهندس آناهیتا بلورانی- نسرین زمردی- مهندس بهنوش فرزان- ساغرداوری- مهندس فاطمه امیرپورسعید- مژده فیروزبخت- مهندس نگین ایرانپور- عاطفه آشورپور- الهه آقابابائیان- دیبا ده‌مشکی- مهندس نیلوفر دین‌محمدی- مهندس سعیده یادگاری- مریم‌السادات سمائی- نگین نادری- مهندس زهره اکبری- مهندس ملیحه طبسی- مهندس مریم فهام- مهتاب گودرزی- مهندس فائزه هاشمی- سحر ایجی- لاله خندگی- غزاله جعفر صالحی- (مهندس سرونازمصوری و مهندس محمدحسین عبدی زاده و
مهندس امین عنایتی اعضای فعال کمیته.)

تعداد بييندگان:  417
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane