}
شنبه ، 4 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

مجمع عمومی نوبت دوم سالانه کانون برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم سال کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، عصر چهارشنبه 23 خرداد 1397 همزمان با گردهمایی خرداد ماه و ضیافت افطار برگزار شد.

نوبت دوم مجمع عمومی در پی به حد نصاب نرسیدن مجمع نوبت نخست که در تاریخ 26 اردیبهشت همرمان با گردهمایی برگزار شده بود، تشکیل شد. در این نوبت بیش 70 نفر از اعضا حضور یافتند.
در ابتدای مجمع دکتر پرویز جبه‌دار مارالانی(برق 42)، رییس شورای عالی کانون، با خوشامدگویی از اعضای حاضر خواست تا اعضای هیات رییسه مجمع را انتخاب کنند. در ادامه اعضای هیات رییسه به این شرح انتخاب شدند. مهندس محمدباقر عراقی(شیمی 42): رییس، مهندس حمید مسگرپور(شیمی 59): منشی، مهندس علی‌اصغر گواهی(متالورژی 49): ناظر اول، مهندس اسماعیل ذوقی(شیمی 54): ناظر دوم.

سپس مهندس روزبه صالح‌آبادی( عمران ٨٠)، دبیر کانون، گزارش شورای عالی را در خصوص فعالیت‌های كانون در سال 1396، به مجمع ارایه داد که مشروح این گزارش به پیوست می‌آید.
در گزارش دبیر کانون به سرفصل‌های فعالیت‌های سازمانی کانون شامل، شورای عالی، هیات مدیره، کمیته‌های تخصصی و اجرایی کانون، دبیرخانه و روند عضویت، ارتباط با دانشکده فنی، فعالیت‌های فرهنگی نظیر گردهمایی‌های ماهانه و جشن سالگرد کانون اشاره شده بود.
یکی از نکات مهم گزارش امسال دبیر کانون، انتخابات دوره چهاردهم شورای عالی کانون بود که با حضور 409 نفر از اعضا برگزار شد. وی همچنین به پیگیری مسایل مالیاتی کانون اشاره کرد.

در ادامه مهندس علیرضا عالم‌زاده(عمران 68)، خزانه‌دار کانون، گزارش مالی سال 1396 و بودجه پیشنهادی سال 1397 را برای حاضران قرائت کرد.
در ادامه مهندس امیرحسین نیکخواه(برق 82)، نماینده هیات بازرسان، گزارش هیات بازرسان را قرائت کرد. بر اساس این گزارش مورد عدم تطابق یا تخلفی از بودجه در گزارش مالی یافت نشد.

در ادامه مجمع پس از بررسی گزارش شورای عالی و صورت‌های مالی سال 96 و بودجه سال 97 ، این گزارش‌ها را تصویب کرد.

مجمع عمومی کانون در این جلسه، مبلغ حق عضویت برای سال 1397 را صد هزار تومان معادل یک میلیون ریال تعیین کرد. همچنین اعضای هیات بازرسان مهندس سیدعلی میرپور، امیرحسین نیکخواه(برق 82)، امین سلمان‌زاده زنوز(عمران 87) و امیر قناعی میاندوآب (عمران 71)، برای سال 97 در سمت خود ابقا شدند.

جلسه مجمع با سوالات و پیشنهادات برخی از اعضا ادامه یافت. از جمله سوال یکی از اعضا در خصوص میزان امنیت رای‌گیری الکترونیک. در پاسخ به این سوال مهندس میرپور از اعضای کمیته آی‌تی کانون توضیحاتی در خصوص نحوه رای‌گیری الکترونیک ارایه داد.

در ادامه حاضران افطار را در کنار یکدیگر و در باشگاه دانشگاه تهران واقع در خیابان 16 آذر صرف کردند.

تعداد بييندگان:  408
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane