}
چهار شنبه ، 1 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

دانشجوی فنی، برنده مدال نقره مسابقات ملی مهارت در رشته مکاترونیک

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشکده فنی:
دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران موفق به کسب مقام دوم کشوری (مدال نقره) در مسابقات معتبر ملی مهارت در رشته مکاترونیک شد.
به گزارش روابط عمومی پردیس، ارسلان امیر علیزاده، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد گروه کنترل دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و عضو آزمایشگاه تعامل انسان و ربات، در مسابقات ملی مهارت در رشته مکاترونیک که از سوی سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود، موفق به کسب مقام دوم کشوری (مدال نقره) شد.
تاکنون ۱۷ دوره از مسابقات ملی مهارت (المپیاد مهارت) در ایران برگزار شده است و در تیر ۱۳۹۷ نیز ۵۴۴ شرکت‌کننده از منتخبان استانی در ۳۳ رشته مهارتی و در قالب هجدهمین دوره از مسابقات به رقابت پرداختند که ارسلان امیرعلیزاده، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق پردیس دانشکده‌های فنی و عضو آزمایشگاه تعامل انسان و ربات، توانست در این مسابقات به مدال نقره کشوری رشته مکاترونیک دست یابد.
برگزیدگان نهایی هجدهمین مسابقات ملی مهارت، پس از شرکت در اردوهای آماده‌سازی در رشته‌های منتخب به چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۹ که در روسیه برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران کسب این افتخار را به این عزیز و خانواده بزرگ فنی تبریک گفته و برای ایشان موفقیت‌های آتی را آرزومند است.

تعداد بييندگان:  269
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane