}
شنبه ، 4 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

نمایش فیلم "مادر زمین" در گردهمایی کانون

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

گردهمایی شهریور ماه کانون که به دلیل همزمانی پایان شهریور ماه با عاشورا و تاسوعای حسینی، ساعت ۱۸ چهارشنبه چهارم مهر برگزار شد، به نمایش فیلم "مادر زمین" اختصاص داشت. این گردهمایی که با حضور مهناز افضلی، کارگردان، مجتبا میرتهماسب، تهیه‌کننده‌ و فیروزه صابر مدیرعامل سابق بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار ‌شد و تنی چند از اعضا، دانشجویان و اعضای شورای عالی و هیات مدیره کانون در آن شرکت داشتند.

این فیلم توسط مجموعه کارستان تهیه شده و به منظور آشنایی با این مجموعه پس از نمایش فیلم، فیلم کوتاه دیگری از فعالیت‌های این مجموعه به نمایش درآمد.

این مجموعه که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده تلاش دارد تا در مجموعه فیلم‌های مستند به تصویر زندگی کارآفرینان ایرانی بپردازد. فیلم "مادر زمین" در همین راستا زندگی هایده شیرزادی و همسر آلمانی‌اش را برای مدیریت پسماند در کرمانشاه روایت می‌کند.

پس از نمایش فیلم مهندس روزبه صالح‌آبادی، دبیر کانون، از مهناز افضلی، مجتبا میرتهماسب‌ و فیروزه صابر برای جلسه پرسش و پاسخ دعوت کرد. وی همچنین توضیح داد که کانون از هایده شیرزادی و همسرش برای شرکت در گردهمایی دعوت کرده بود که به دلیل مسافرت خارج از کشور فرصت حضور در این گردهمایی را نیافتند. خانم شیرزادی به همین منظور نامه‌ای را به کانون ارسال کرده بود که توسط دبیر کانون قرائت شد.

در بخش‌هایی از این نامه به لزوم مدیریت پسماند برای حفظ محیط زیست ایران اشاره شده و از آمادگی خانم شیرزادی برای حضور در نشستی دیگر خبر داده بود.

پس از پاسخ مهمانان به پرسش‌های اعضای حاضر، از آنان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد. آیین قدردانی از مهمانان توسط دکتر اورنگ فرزانه رییس هیات مدیره، مهندس صالح‌آبادی، دبیر کانون و دکتر بهنیا، استاد دانشکده فنی انجام گرفت.

تعداد بييندگان:  268
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane