}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

برگزاری جلسه‌ مشترک کمیته تخصصی برق و کامپیوتر، مسئولان دانشکده و هیات مدیره کانون

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

جلسه کمیته تخصصی برق و کامپیوتر سه‌‌شنبه 24 مهر در راستای هم‌افزایی بیشتر کانون با دانشکده و همچنین معرفی فعالیت‌های دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر و همکاری‌های بیشتر کمیته و دانشکده، با حضور هیات مدیره‌ کانون و هیات رییسه و مدیران دانشکده برگزار شد.

در این جلسه دکتر نیلی رییس دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در دانشکده مانند، تشکیل و برگزاری کمیته مشاورین بین‌الملل، دفتر انتقال فناوری، مدل دانشکده‌ سرمایه گذار، روز پروژه و کنفرانس پایان‌نامه، خواستار همفکری و ارایه‌ راهکاری برای همکاری موثر و سریع بین دانشکده و فارغ‌التحصیلان در زمینه‌های فوق شد.

در ادامه اعضای هیات مدیره کانون با قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در دانشکده از همکاری‌های آتی با دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر به عنوان دانشکده پیشرو در زمینه آموزش، پژوهش و نوآوری استقبال کردند.

در پایان جلسه، دعوت از دکتر نیلی برای حضور و ارایه‌ این فعالیت‌ها در شورای‌عالی کانون و حضور اعضای شورای‌عالی در آیین افتتاحیه‌ مرکز نوآوری دانشکده، در دستور کار هیات مدیره کانون قرار گرفت و مصوب شد برای پیگیری و اجرای مباحث مطرح شده در اسرع وقت کمیته‌ ویژه‌ای در کانون شکل گیرد.

تعداد بييندگان:  275
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane