}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

سومین جلسه کمیته معدن و دانشکده معدن برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

سومین جلسه مشترک کمیته مهندسی معدن کانون و دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی چهارشنبه 25 مهرماه 1397 با قرار قبلی در این دانشکده برگزار شد. در این جلسه اعضای کمیته با اعضای هیات رییسه  و تنی چند از اعضای هیات علمی دانشکده به گفت‌و‌گو نشستند. در جلسات قبلی زمینه‌های همکاری بین این دو نهاد مورد بررسی قرار گرفته بود و در این جلسه عمدتا راهکارهای عملیاتی مورد بحث قرار گرفت.

در این نشست کمیته معدن برنامه‌های خود را که به منظور ارتقای سطح دانش حرفه‌ای اعضا و دانشجویان انجام می‌شود برشمرد این برنامه‌ها شامل سخنرانی و بازدید است. همچنین برای تعیین محل کارآموزی، بهبود برنامه‌های آموزشی و سایر نیازهای دانشکده نیز اعلام آمادگی کرد.

یکی از نکاتی که مورد اشاره کمیته قرار گرفت، تعداد اندک دانشجویان در برنامه‌ها کمیته بود.   

رییس و اعضای هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن نیز با استقبال از همکاری کانون، زمینه‌هایی را که فارغ‌التحصیلان دانشکده می‌تواند برای کاهش کاستی‌های موجود دانشکده و ارتقای کیفیت آموزشی، کمک کنند، برشمردند. به ویژه همکاری در زمینه کارآموزی که از سوی دکتر مجدی، رییس دانشکده، مرود تاکید قرار گرفت.

اعضای کمیته تخصصی معدن با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که با انجمن علمی دانشجویی منعقد شده، چگونگی ترغیب دانشجویان را برای مشارکت هر چه بیشتر در برنامه‌هایی کانون، تشریح کردند.

تعداد بييندگان:  247
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane