}
جمعه ، 2 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

شب خاطره مهندسی شیمی دانشکده فنی

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

گردهمایی فارغ‌التحصیلان ادوار مختلف مهندسی شیمی دانشکده فنی با عنوان "شب خاطره مهندسی شیمی" عصر چهارشنبه 21 آذر با حضور رییس دانشکده فنی، رییس دانشکده مهندسی شیمی، دبیر کانون، رییس و اعضای کمیته تخصصی مهندسی شیمی و جمع کثیری از دانش‌آموختگان و دانشجویان مهندسی شیمی دانشکده فنی در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد.

این مراسم با خیر مقدم مهندس حمید مسگرپور، رییس کمیته تخصصی مهندسی شیمی کانون آغاز شد. وی در سخنان کوتاه خود با اشاره به فعالیت‌های این کمیته از مهندسان شیمی خواست تا با حضور پرنگ‌تر در کانون، به ارتقای فعالیت‌های این کمیته و کانون کمک کنند.

دکتر سیدعلی موسویان، رییس دانشکده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی نیز در سخنانی گزارش مختصری از این دانشکده ارایه داد. وی خاطر نشان ساخت: «دانشکده مهندسی شیمی در سه رشته نفت، پلیمر و شیمی، در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در گرایش‌های مختلف دانشجو می‌پذیرد.» وی همچنین به نقش موثر انستیتو نفت این دانشکده در زمینه "ارتباط با صنعت" اشاره کرد.

مهندس روزبه صالح‌آبادی، دبیر کانون نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود. وی با تاکید بر گرد هم آمدن فارغ‌التحصیلان به عنوان یکی از اهداف مهم کانون گفت: «بسیار خوشوقتم که با برگزاری چنین جشن‌هایی این هدف کانون محقق شده است.»

وی ضمن معرفی کانون و فعالیت‌های آن برای حاضران افزود: «کانون بزرگ‌ترین تشکل فارغ‌التحصیلی در ایران است و در آن کمیته‌های مختلفی از تخصصی گرفته تا اجرایی به فعالیت مشغولند. کانون خانه همه شماست و درهای آن بر روی شما باز است.»

دبیر کانون همچنین به دو برنامه بزرگ کانون یعنی، جشن شب یلدا و جشن سالانه کانون اشاره کرده و از حاضران برای شرکت در آنها دعوت کرد.

همچنین در این مراسم استادان پیشکسوت و جوان دانشکده مهندسی شیمی، دکتر محمدجعفر جدبابایی، مهندس سراج، دکتر ابوالحسن خاکزادقمی، دکتر شهره فاطمی، دکتر علی‌اصغر حمیدی و دکتر سیدعلی موسویان، در سخنانی خاطرات خود را از این دانشکده بازگو کردند.

این برنامه شامل بخش‌های جذاب و مفرح دیگری بود. از جمله می‌توان به موسیقی زنده، تجلیل از برخی از استادان و فارغ‌التحصیلان، پخش کلیپ، تعریف خاطرات شیرین فارغ‌التحصیلان سال‌های دور و رقص آذری توسط گروه آیلان اشاره کرد.

این دومین جشن بزرگ مهندسان و دانشجویان مهندسی شیمی دانشکده فنی بود. سال گذشته نخستین جشن شیمی برگزار شد.

تعداد بييندگان:  242
Print Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane