جمعه ، 6 شهـريـور ، 94   جستجو  | 
 کانون مهندسين فارغ التحصيل دانشکده فني دانشگاه تهران
صفحه اصلی
سفر به زنجان
پنج هزارسال مهندسی ایرانی
اطلاع رسانی
خاطرات
برگ هايي از تاريخ

دسترسی سريع
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
پيوندها

دانشگاه تهران


دانشكده فنی


بنياد حاميان دانشكده فنی

 


 


 

اخبار و رویدادها

 دانش‌آموختگان ورودی 63 رشته مهندسی عمران روز 14 اردیبهشت 1394 در محل دانشکده فنی گرد هم آمدند تا ضمن تبریک به دکتر سهیل محمدی (عمران 68) رئیس دانشکده مهندسی عمران، ناهار را به یاد گذشته در سلف سرویس دانشکده صرف کنند.
در این دیدار از استادان دانشکده، آزمایشگاه‌های جدید شامل آزمایشگاه سازه، دینامیک خاک و هیدرولیک بازدید به عمل آمد.
این برنامه با اهدای لوح تبریک توسط هم‌دوره‌های دکتر محمدی، به ایشان خاتمه یافت. همچنین دکتر محمدی از همدوره‌ای‌های خود درخواست کرد که به دانشکده مهندسی عمران در راستای رسیدن به اهدافش همیاری نمایند. این دومین تجدید دیدار دانش‌اموختگان ورودی 63 در یک سال گذشته در دانشکده فنی بود. اولین جلسه به بهانه سی‌امین سال ورودشان به دانشکده در آبان ماه 1393 برگزار شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می‌رساند، محل گردهمایی و انتخابات کمیته تخصصی مهندسی معدن از آمفی تئاتر دانشکده مهندسی معدن به آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر انتقال یافته است.

  بيشتر بخوانيد ...

 پس از تشکیل موفقیت‌آمیز کمیته‌های تخصصی در رشته‌های عمران، شیمی، برق و مکانیک، اکنون کمیته تخصصی مهندسی معدن در حال شکل‌گیری می‌باشد. لذا از اعضای رشته مذکور دعوت می‌شود تا در گردهمایی فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی معدن جهت برگزاری انتخابات این رشته در روز چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394، راس ساعت 18 الی 20 در پردیس 2 دانشکده فنی، امیرآباد، آمفی تئاتر دانشکده مهندسی معدن حضور بهم رسانند.
حضور آن عضو ارجمند در این گردهمایی و مشارکت در تاسیس این کمیته حائز کمال اهمیت می‌باشد.
ضمناً پس از برگزاری مراسم انتخابات، گردهمایی مهندسان معدن به صرف شام و با هزینه شخصی برگزار خواهد شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 متاسفانه با خبر شدیم مهندس نوراله اژدری (برق 71) عضو کمیته تخصصی مهندسی برق کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران روز سه‌شنبه 8 اردیبهشت ماه 1394 به رحمت ایزدی پیوست.
مراسم ترحیم ایشان روز جمعه 11 اردیبهشت ماه از ساعت 17:00 الی 19:00 در موسسه رعد واقع در شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی - شماره ۷۴ برگزار می‌گردد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

  بيشتر بخوانيد ...

 بدنبال برگزاری گردهمایی فصلی جمعی از فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی معدن دانشکده فنی، تجدید دیدار دوستان هم‌رشته‌ای، 16 اردیبهشت ماه 1394 از ساعت:  20:00 در محل سالن غذاخوری پردیس 2 دانشکده فنی واقع در امیرآباد برگزار می‌گردد.
از آنجائیکه این گردهمایی به صرف شام می‌باشد، جهت انجام تدارکات لازم باید تعداد شرکت‌کنندگان معین باشد، لذا علاقمندان برای تهیه کارت ورودی به مبلغ 400،000 ریال حداکثر تا وقت اداری روز دوشنبه 14 اردیبهشت ماه می‌توانند با دبیرخانه کانون با شماره‌های 6-88026365 تماس حاصل نمایند.

  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می رساند، کمیته بازدید در 23 اردیبهشت ماه تا 26  اردیبهشت برنامه بازدید از استان ایلام را تدارک دیده است. هزینه سفر 600،000 تومان می‌باشد که شامل وسیله رفت و برگشت با اتوبوس توریستی دربستی، هتل (دو شب ایلام هتل زاگرس و یک شب دره‌شهر هتل ماداکتو) گشت‌های داخل استان، صبحانه، ناهار و کلیه میان وعده‌ها و بیمه خواهد بود.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشگاه تهران گزارش داد: هیأت دانشگاهی پاریس تک(.Paris Tech) پنجم اردیبهشت ماه 1394 با حضور در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این پردیس در جلسه‌ای با حضور استادان و دانشجویان به معرفی رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های وابسته به پاریس تک پرداختند.
این هیأت در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری علمی و تحقیقاتی و برگزاری دوره مشترک با مدرک دو دانشگاه از پردیس دانشکده‌های فنی دیدار کردند.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشگاه تهران گزارش داد: بر اساس گزارش اخیر نظام رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی یورپ(URAP)، دانشگاه تهران در جایگاه نخست ملی قرار گرفته است. طبق نتایج 2015-2014 این نظام، دانشگاه تهران در جایگاه 334 بین‌المللی و جایگاه 56 آسیا رتبه‌بندی شده است.

  بيشتر بخوانيد ...

 دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران در نظر دارد به پاس سال‌ها تلاش مستمر، ارزشمند و خستگی‌ناپذیر پروفسور مسعود سلطانی در عرصه‌های علمی، آموزشی و صنعت برق کشور، مراسم نکوداشتی در 28 اریبهشت ماه 1394 برگزار نماید.
پروفسور مسعود سلطانی شیرازی در سال 1306 در تهران متولد شد. ایشان پس از گذراندن هنرستان صنعتی (ایران و المان سابق) پنجم متوسطه را متفرقه امتحان داده و ششم ریاضی را در دارالفنون به پایان رساند و در سال 1329 برای ادامه تحصیل به آلمان عزیمت کرد. علوم پایه را در دانشگاه فنی برانشویگ به پایان رسانده، سپس عازم برلن شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: با حکم رییس دانشگاه تهران، دکتر محمدعلی آرون، استادیار دانشکده مهندسی شیمی دانشکده‌ فنی، به عنوان سرپرست دانشکده فنی کاسپین و فومن منصوب شد.
در متن حکم رییس دانشگاه تهران آمده است:

  بيشتر بخوانيد ...

 متاسفانه مطلع شدیم پدر دکتر محرم دولتشاهی (راه و ساختمان 64) به رحمت ایزدی پیوست.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

  بيشتر بخوانيد ...

 با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم مهندس پیشکسوت مصطفی کرمانی (راه و ساختمان22) به رحمت ایزدی پیوست.
مراسم تشییع پیکر آن مرحوم روز پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه 1394، ساعت 8:30 از بیمارستان محب کوثر واقع در یوسف‌آباد برگزار خواهد شد.
مراسم ترحیم ایشان نیز روز جمعه 4 اردیبهشت ماه از ساعت: 18:00 الی 19:30 در مسجد ولی‌عصر، پارک ساعی برگزار می‌گردد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می رساند، کمیته بازدید در 8 اردیبهشت ماه تا 12 اردیبهشت برنامه بازدید از شهر شیراز را تدارک دیده است. هزینه سفر  600،000 تومان می‌باشد که شامل وسیله ( رفت و برگشت با اتوبوس VIP )، گشت‌های داخل استان بسته به تعداد مسافران، اقامت، صبحانه، ناهار و کلیه میان وعده‌ها و بیمه خواهد بود.
اعضای کانون در این سفر آبشار مارگون، مناطق تاریخی، فیروزآباد و پاسارگاد بازدید خواهند کرد. سرپرستی این برنامه بر عهده مهندس زینب حاجی‌حسینی (عمران 86) خواهد بود.
اعضا می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های(6-88026365) تماس حاصل نمایند.

  بيشتر بخوانيد ...

 بدينوسيله از كليه اعضاي محترم كانون دعوت مي‌گردد تا در جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه كانون كه راس ساعت 18  روز چهارشنبه 94/2/30 در محل آمفي تئاتر دانشكده فني دانشگاه تهران واقع در خيابان انقلاب – خيابان 16 آذر برگزار مي شود شركت فرمايند.

  بيشتر بخوانيد ...

 خلاصه تصمیمات هیات مدیره کانون در فروردین ماه 1394 به شرح ذیل می‌باشد:
- مقرر شد جهت تدوین بودجه سال 94، کمیته‌های کانون برنامه‌های پیشنهادی و بودجه تخمینی خود را به هیات مدیره اعلام نمایند.
-در مورد زمین پونک مقرر شد جلسه مشارکت در ساخت بعد از تعطیلات نوروزی برگزار شود.
-جهت عقد قرارداد بیمه تکمیل درمانی در سال جدید مقرر شد علاوه بر شرکت بیمه فعلی (بیمه نوین sos) از شرکت های بیمه رازی و پاسارگاد نیز استعلام دریافت و پس از بررسی و مقایسه نسبت به اخذ تصمیم اقدام گردد.
-بحث و تبادل نظر در خصوص تعهدات معوقه حامیان کانون و پیگیری آنها

  بيشتر بخوانيد ...

صفحه 8 از 136اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   

صفحه اصلی | تماس با کانون | نقشه سايت  | كميته ها

Copyright ©2008-2013 Fanni.info
Portal Powered By Farashahr