}
سه شنبه ، 4 آبــــان ، 95
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
عیادت نمایندگان كانون و دانشكده از مهندس معین‌فر (1395/02/15 ) Image: عیادت نمایندگان كانون و دانشكده از مهندس معین‌فر

دكتر جبه‌دار، رییس شورای عالی کانون فنی، دكتر كمره‌ای، رییس دانشكده فنی، مهندس عطاردیان، نایب‌رییس شورای عالی و مهندس صالح آبادی دبیر كانون فنی، عصر چهارشنبه 15 اردیبهشت با حضور در منزل مهندس  معین‌فر از ایشان عیادت كردند. در این دیدار ضمن ابلاغ سلام اعضای كانون به مهندس معین‌فر از مراحل درمان ایشان اطلاع حاصل  و برایشان آرزوی سلامت و حضور مجدد در جلسات شورای عالی کردند. مهندس علی‌اکبر معین‌فر (راه و ساختمان 30)، عضو موثر شورای عالی و مهندس پیشكسوت و برجسته كانون است.

بيشتر بخوانيد ...
آشنایی دانش‌آموزان نخبه با دانشکده فنی (1395/02/13 ) Image: آشنایی دانش‌آموزان نخبه با دانشکده فنی

مراسم آشنایی با رشته‌های فنی و مهندسی سه‌شنبه و چهارشنبه، 14 و 15 اردیبهشت از ساعت 8:30 تا 13 در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن برگزار می‌شود. بر اساس اعلام روابط عمومی دانشکده فنی، این دانشکده از دانش‌آموزان نخبه دبیرستان‌های تهران دعوت کرده تا با شرکت در این برنامه این دو روز با رشته‌های مختلف مهندسی آشنا شوند.

این برنامه با همکاری کانون فنی و دانش‌آموختگان موفق فنی ترتیب می‌یابد.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر محمدکاظم بشارتی، استاد دانشکده فنی درگذشت (1395/02/10 ) Image: دکتر محمدکاظم بشارتی، استاد دانشکده فنی درگذشت

دکتر محمد کاظم بشارتی گیوی، استاد دانشکده مهندسی مکانیک پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، بر اثر عوارض ناشی از عمل جراحی قلب، به دیدار حق شتافت. پیکر این استاد، طی مراسمی در روز شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه، از ساعت ۸:۳۰ صبح از محل دانشکده مهندسی مکانیک دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، واقع در خیابان کارگرشمالی، بعد از تقاطع جلال آل احمد، پردیس ۲ دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران تشییع و در بهشت زهرا (س) به خاک سپرده خواهد شد. همچنین مراسم یادبود دکتر بشارتی ساعت 18 تا 19:30 یکشنبه 12 اردیبهشت در مسجد جامع شهرک غرب واقع در میدان صنعت، بلوار فرحزادی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت (1395/02/09 ) Image: مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مهندس غلامعلی مهاجر (معدن 29) از مهندسان پیشکسوت کانون فنی، شنبه 4 اردیبهشت درگذشت. پیکر ایشان سه‌شنبه 7 اردیبهشت به خاک سپرده شد و هزینه مراسم یادبود وی به تحقیقات زمین‌شناسی اختصاص یافت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح و علو درجات آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه (1395/02/09 ) Image: رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه

مراسم رونمایی از کتاب جدید مهندس احمد آل‌یاسین (راه و ساختمان 39)، عضو پیشکسوت کانون فنی، با عنوان " ایران و شاخص‌های جهانی توسعه" ساعت 15 تا 18 سه شنبه 21 اردیبهشت در مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی برگزار می‌شود. این مراسم از سوی جامعه مهندسان مشاور و با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی به نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه شماره 120 ترتیب یافته است.

بيشتر بخوانيد ...
گل گشت بهاری اعضای کانون در روستای برگ‌جهان (1395/02/07 ) Image: گل گشت بهاری اعضای کانون در روستای برگ‌جهان

آبشار برگ‌جهان‌ مقصد اعضای کانون در نخستین پنجشنبه اردیبهشت 95 برای گل‌گشت بود. در این برنامه 52 نفر از اعضای کانون و خانواده‌هایشان شرکت کردند. این گل گشت دوستانه یک‌روزه، ساعت ۱۹ مقابل در دانشکده فنی به پایان رسید. این برنامه توسط کمیته بازدید کانون و به سرپرستی مهندس خاطره لکستانی (شیمی 73) برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری کارگاه بین‌المللی آموزشی "سنجش از دور پیشرفته در پردازش تصاویر ابر طیفی" در دانشکده فنی (1395/02/05 ) Image: برگزاری کارگاه بین‌المللی آموزشی "سنجش از دور پیشرفته در پردازش تصاویر ابر طیفی" در دانشکده فنی

کارگاه بین‌المللی آموزشی "سنجش از دور پیشرفته در پردازش تصاویر ابر طیفی" توسط  Dr.-Ing. Daniele Cerra پژوهشگر مرکز هوا و فضای آلمان DLR از تاریخ 11 تا 14 اردیبهشت ماه در دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سخنرانی علمی "امنیت و تخمین در سیستم‌های فیزیکی سایبری" در دانشکده برق و کامپیوتر (1395/02/04 ) Image: برگزاری سخنرانی علمی "امنیت و تخمین در سیستم‌های فیزیکی سایبری" در دانشکده برق و کامپیوتر

دکتر محسن زمانی با همکاری گروه مهندسی کنترل و آزمایشگاه سیستم‌های کنترل پیشرفته سخنرانی علمی پیرامون "امنیت و تخمین سیستم‌های فیزیکی سایبری" را در دانشکده برق و کامپیوتر تدارک دیده‌اند. علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در این نشست علمی روز دوشنبه ششم اردیبهشت از ساعت 15:30 الی 17:30 در آمفی‌تئاتر دانشکده‌ برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران حضور به هم رسانند.

بيشتر بخوانيد ...
تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد (1395/01/29 ) Image: تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد
چهارمین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای، در روزهای پایانی سال 94 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۵ تیم شرکت‌کننده از سراسر کشور حضور داشتند، تیم یوتی از دانشگاه تهران (دانشكده برق و كامپيوتر) مقام اول  را کسب کرد.
بيشتر بخوانيد ...
دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان (1395/01/26 ) Image: دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان
نخستین گردهمایی اعضای کانون فنی، عصر چهارشنبه 25 فروردین ماه در باغ موزه نگارستان برگزار شد. این گردهمایی که توسط کمیته شعر و ادب کانون ترتیب یافته بود، به دید و بازدید نوروزی و شب شعر و اجرای قطعات موسیقی توسط  دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی اختصاص داشت. این باغ متعلق به دانشگاه تهران بوده و تمثال و سردیس برخی از مشاهیر دانشگاه تهران در آن نگهداری می‌شود.
بيشتر بخوانيد ...
Page 8 of 222First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane