جمعه ، 10 بـهـمن ، 93   جستجو  | 
 کانون مهندسين فارغ التحصيل دانشکده فني دانشگاه تهران
صفحه اصلی
گرامیداشت هشتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی دانشگاه تهران
هشتادمين سال تاسيس
فراخوان معرفی نام آوران
فراخوان معرفی نام آوران خانواده فنی
برگ هايي از تاريخ

اطلاع رسانی
تسهيلات رفاهي
كتاب كانون
دسترسی سريع
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
پيوندها

دانشگاه تهران

دانشكده فنی

بنياد حاميان دانشكده فنی


 

كاربران روي سايت كاربران در سايت:
ديدار كنندگان ديدار كنندگان: 22
اعضاء اعضاء: 0
روي هم روي هم: 22


  آمار بازديد: 576884 

اخبار و رویدادها

 مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان برق ویژه ورودی‌های سال 89 دانشکده فنی 16 مهرماه 1393 در محل سالن چمران دانشکده فنی به همت دانشجویان برق و حمایت مالی و معنوی کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران و همچنین شرکت صنایع الکترونیک فاران برگزار شد.
در ابتدای مراسم، کلیپ معرفی جشن و یادآوری خاطرات پخش شد. در ادامه مهندس قاضی، از شرکت صنایع الکترونیک فاران به معرفی شرکت خود پرداخت و فیلمی از پروژه‌های انجام گرفته توسط این شرکت پخش شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: کتابخانه مرکزي دانشکده‌‌ فني پس از بهسازي، توسعه و افزايش ظرفيت آن با اختصاص اعتباري حدود سه ميليارد و پانصدميليون ريال از سوي بنياد حاميان دانشکده فني که از ابتداي تيرماه آغاز شده بود، صبح روز يکشنبه 20 مهرماه 1393 با حضور رئيس و مسئولين دانشکده  فني و مدير عامل و اعضاي هيات مديره بنياد حاميان دانشکده‌ فني مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: دانشجويان نخبه دانشکده‌ فني، 17 عنوان برتر از پنج رشته نوزدهمين المپياد علمي کشور را کسب کردند.
به گزارش دبيرخانه المپياد، امسال نيز در نوزدهمين دوره المپياد علمي دانشجويان کشور، همانند سال‌هاي گذشته، دانشجويان دانشکده فنی در رشته‌هاي مختلف، عناوين برتر المپياد را کسب کردند.
فهرست عناوين برتر کسب شده به شرح زير مي‌باشد:

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشگاه تهران گزارش داد: مراسم تودیع و معارفه رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور دکترمحمود نیلی احمدآبادی، سرپرست دانشگاه، و جمعی از معاونین دانشگاه، اول مهر 1393 در سالن همایش پارک علم و فناوری برگزار شد.
در این مراسم محمد جعفر صدیق دامغانی زاده در حکمی از سوی سرپرست دانشگاه تهران به مدت سه سال به طور رسمی به عنوان رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 سومین گردهمایی و مهمانی شام دانش‌آموختگان رشته مهندسی معدن، سه‌شنبه 8 مهر 1393 در محل سلف سرویس استادان پردیس 2 دانشکده فنی برگزار شد. در این برنامه قریب به 50 نفر شرکت کردند و کانون نیز مطابق گردهمایی‎‌های گذشته هماهنگی و اطلاع‌رسانی این برنامه را بر عهده داشت.

  بيشتر بخوانيد ...

 برگی دیگر از اسناد تاریخی به تصویر «عمارت مخصوص دانشکده فنی در صحن دارالفنون» که توسط روزنامه اطلاعات در مورخ 5 مهر 1313 منتشر شد، اختصاص دارد. این خبر دو روز پس از مراسم رسمی افتتاح دانشکده فنی در روزنامه اطلاعات درج شده بود.
دارالفنون در آن زمان مرمت و بازسازی شده و از هر حیث زیبا و جالب توجه بود.

  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می‌رساند در پی برگزاری موفقیت‌آمیز گردهمایی انتخابات کمیته تخصصی رشته مهندسی عمران در اردیبهشت ماه، انتخابات فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی شیمی در تاریخ چهارشنبه  16 مهرماه 1393 از ساعت 17:30 تا 19:30 در محل سالن شهید رجب بیگی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.

  بيشتر بخوانيد ...

 خلاصه تصمیمات هیات مدیره کانون در شهریور ماه سال 1393 به شرح ذیل می‌باشد:
- بروشور مورد نظر کمیته تامین منابع مالی برنامه‌های هشتادمین سال متن مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات مورد نظر به آقای مهندس نیکخواه تحویل داده شد،کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی برنامه زمان‌بندی خود و هزینه‌های آن را ارائه نمودند.
- در مورد تناقض موجود پیرامون کاربری زمین پونک که در پهنه‌بندی شهرداری دارای "کاربری مسکونی" و در قرارداد وزارت مسکن "کاربری اداری" برای آن لحاظ شده است، سرانجام با پیگیری‌های به عمل آمده مشخص شد از نظر قانونی ساخت با مجوز اداری امکانپذیر می‌باشد.

  بيشتر بخوانيد ...

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: با انجام تشریفات رسمی ثبت در دفتر اسناد رسمی شماره 1077 تهران، خوابگاه احداث شده توسط شرکت ساراول رسماً تحویل دانشکده‌ فنی دانشگاه تهران شد و تا نیمه مهرماه 93 با استقرار دانشجویان در آن مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
مراسم ثبت رسمی قرارداد واگذاری خوابگاه دختران دانشکده فنی دانشگاه تهران، ظهر روز یکشنبه 30 شهریورماه 1393 با حضور ریاست دانشکده فنی و معاونت اداری ـ مالی، معاونت دانشجویی و مدیر روابط عمومی پردیس دانشکده‌های فنی و خیر ارجمند مهندس هدایت‌اله دهش و نیز مدیرعامل شرکت ساراول و وکیل شرکت در دفترخانه 1077 تهران انجام و طی آن قرارداد واگذاری این خوابگاه به صورت 99 ساله به  دانشکده‌ فنی امضا و ثبت رسمی شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 اولین دانشکده مهندسی ایران هشتاد سال پیش در 3مهر 1313 رسماً آغاز به کار کرد. پس از افتتاح دانشکده فنی در عمارت دارالفنون در 15 شهریور ماه 1313 که آغاز ثبت نام داوطلبان بود، مراسم رسمی افتتاحیه در 3 مهر ماه با حضور رئیس الوزرا، تعدادی از وزراء، عده‌ای از نمایندگان مجلس، مدیران جراید و مدارس برگزار گردید.
روزنامه اطلاعات در 4 مهر ماه 1313 اخبار کامل مربوط به این مراسم را منتشر کرد. شرح کامل این گزارش را می‌توانید در اینجا بخوانید.

  بيشتر بخوانيد ...

صفحه 8 از 51اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   

صفحه اصلی | تماس با کانون | نقشه سايت  | كميته ها

Copyright ©2008-2013 Fanni.info
Portal Powered By Farashahr