پنج شنبه ، 14 اســفنـد ، 93   جستجو  | 
 کانون مهندسين فارغ التحصيل دانشکده فني دانشگاه تهران
صفحه اصلی
هشتادمين سال تاسيس
برگ هايي از تاريخ

اطلاع رسانی
تسهيلات رفاهي
کتاب کانون
دسترسی سريع
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
پيوندها

دانشگاه تهران

دانشكده فنی

بنياد حاميان دانشكده فنی


 

كاربران روي سايت كاربران در سايت:
ديدار كنندگان ديدار كنندگان: 18
اعضاء اعضاء: 0
روي هم روي هم: 18


  آمار بازديد: 593284 

اخبار و رویدادها
در پی درگذشت شادروان دکتر سید مهدی فخرایی (برق68)، استاد فقید دانشکده فنی دانشگاه تهران، مجلس ترحیمی از سوی اداره كل حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه تهران روز دوشنبه  24 آذرماه 93 از ساعت 15:30 الی 17 در مسجد دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می‌رساند، گردهمایی آذر ماه کانون به پخش نمایش اختصاصی فیلم مستند «شش قرن و شش سال» ساخته مجتبی میرتهماسب اختصاص دارد.
این مستند که با حضور استاد محمدرضا درویشی، استاد محمدرضا شجریان، همایون شجریان و گروه عبدالقادر مراغی ساخته شده است، به آثار موسیقیدان قرن هشتم هجری، عبدالقادر مراغی می‌پردازد و برای اولین بار موسیقی ششصد سال پیش ایران شنیده می‌شود.

  بيشتر بخوانيد ...

 دکتر حجت عادلی(راه و ساختمان52)، استاد اسبق دانشکده فنی و عضو افتخاری FRF موفق به اخذ عنوان دکترای افتخاری از دانشگاه ویلنیوس در کشور لیتوانی شد.
دکتر عادلی پس از گذراندن دوره لیسانس و فوق‌لیسانس در دانشگاه تهران با استفاده از بورس تحصیلی همان دانشگاه دوره دکترای خود را در دانشگاه استنفورد به اتمام رساند.
از وی چندین کتاب به چاپ رسیده است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از:«1000 مساله در مقاومت مصالح»، «تحلیل سازه‌ها»، «سازه‌های بلند» و «مهندسی زلزله».

  بيشتر بخوانيد ...

انجمن آموزش مهندسی ایران سخنرانی علمی تحت عنوان "مسئولیت های اجتماعی نظام مهندسی کشور"  برگزار می‌کند.
این برنامه روز پنجشنبه 11 دی ماه 1393 از ساعت 11:00 الی 12:00 توسط دکتر سعید معیدفر مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی، در محل فرهنگستان علوم، واقع در ميدان ونك، بزرگراه شهيد حقاني، بعد از ايستگاه مترو، خروجی فرهنگستان ها و كتابخانه ملي، طبقه دوم، سالن کنفرانس  همراه با پرسش و پاسخ ارائه خواهد شد.
خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این جلسه، دبیرخانه انجمن (88992215) را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 93/10/09 مطلع فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود.
  بيشتر بخوانيد ...

روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: تفاهم نامه همکاری مشترک دانشکده مهندسی معدن با دپارتمان علوم زمین دانشگاه ژنو امضاء شد.
این تفاهم نامه، که به امضای دکتر سید ضیاءالدین شفایی تنکابنی(معدن65) رییس دانشکده مهندسی معدن و پروفسور گای سیپسون رییس دپارتمان  علوم زمین‌ دانشگاه ژنو رسید، امکان توسعه مناسبات علمی و تحقیقاتی را بین طرفین فراهم می‌کند.
  بيشتر بخوانيد ...

موافقتنامه همكاري 10 ساله تحقيقاتي ميان شركت نفت و هشت دانشگاه كشور به منظور تحقيق بر روي 54 مخزن نفتي، با حضور وزير نفت و وزير علوم و با بودجه اي افزون بر 130 ميليارد تومان منعقد شد.بر اساس اين موافقتنامه، يك يا چند مخزن نفتي به منظور انجام مطالعه و امور پژوهشي به يك دانشگاه واگذار مي شود؛ اين اقدام در درازمدت، آن دانشگاه را به محور و قطب علمي در مورد آن ميدان نفتي خاص، تبديل مي كند.
  بيشتر بخوانيد ...

 دکتر سیدمهدی فخرایی (برق68) عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی صبح یکشنبه 16 آذر پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.
از جمله فعالیت‌های حرفه‌ای وی می توان به مدیریت گروه بخش معماری و کامپیوتر دانشکده برق و کامپیوتر و رییس موسسه‌ی فناوری‌های نوین در صنعت خودرو دانشکده فنی اشاره کرد.
مراسم تشییع پیکر این استاد فقید، دوشنبه 18 آذر ماه، ساعت 9:30 صبح از مقابل مسجد دانشگاه تهران برگزار می گردد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به استادان و دانشجویان دانشکده فنی و خانواده ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

  بيشتر بخوانيد ...

 خلاصه تصمیمات هیات مدیره کانون در آبان ماه 1393 به شرح ذیل می‌باشد:
در رابطه با امور مربوط به جشن هشتادمین سالگرد دانشکده موارد ذیل در حال انجام است.
- جهت تهیه فیلم مستند مذاکرات با آقای مجتبی میرتهماسب نهایی و قرارداد با ایشان منعقد گردید. زمان فیلم هم حدود یک ساعت خواهد بود. با توجه به علاقه‌مندی دانشکده فنی جهت تهیه فیلم 10 دقیقه‌ای به مناسبت هشتادمین سال، مقرر گردید ساخت کلیپ 10 دقیقه‌ای و فیلمبرداری روز جشن نیز در قرارداد ایشان لحاظ گردد.

  بيشتر بخوانيد ...

 به اطلاع اعضای کانون می رساند، گروه ورزش‌های کوهستانی کانون روز جمعه 14 آذر ماه 1393 برنامه صعود به قله دارآباد را تدارک دیده است. این برنامه در سطح متوسط و به سرپرستی مهندس پریوش پژوتن با هزینه 10،000 تومان برگزار خواهد شد.
گفتنی است قله دارآباد با ارتفاع 3150 متر در شمال تهران واقع است. مسیر دره دارآباد نسبت به سایر مسیرهای کوه‌نوردی شمال تهران از شیب کمتری برخوردار بوده و به نسبت خلوت‌تر هم هست.
اعضا کانون ساعت 6:30 صبح از پارکینگ دارآباد، کوه‌پیمایی را آغاز می‌کنند و به طور متوسط پس از 5 ساعت کوه‌پیمایی به قله خواهند رسید.

  بيشتر بخوانيد ...

 گردهمایی عمومی کانون عصر روز چهارشنبه 28 آبان ماه 1393 تحت عنوان بررسی نقش دانش‌آموختگان دانشکده فنی در توسعه کشور با حضور 100 نفر از اعضای کانون در تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد.
مهندس میرعلیرضا مهنا(معدن67) دبیر کانون، ضمن خوشامدگویی به حضار توضیحاتی در خصوص موضوعات گردهمایی‌های کانون در سال 93 ارائه داد. وی گفت: در آستانه هشتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی، سعی داشتیم به نقش دانش‌آموختگان دانشکده فنی در حوزه‌های مختلف بپردازیم. از این رو در گردهمایی اردیبهشت ماه کانون نقش دانش‌آموختگان دانشکده فنی در نهادهای صنفی و حرفه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

  بيشتر بخوانيد ...

صفحه 8 از 54اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   

صفحه اصلی | تماس با کانون | نقشه سايت  | كميته ها

Copyright ©2008-2013 Fanni.info
Portal Powered By Farashahr