}
دو شنبه ، 4 مـــرداد ، 95
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
سفر به چادگان
مهندس رستم آبادیان درگذشت (1394/11/25 ) Image: مهندس رستم آبادیان درگذشت
با تاثر فراوان خبردار شدیم، مهندس رستم آبادیان (راه و ساختمان 36) درگذشت. ایشان که در شرکت ساختمانی بنادر شاغل بود، از اعضای فعال کانون و از حامیان مالی کانون به شمار می آمد.
آیین پرسه آن شادروان روز دوشنبه 26 بهمن از ساعت 16 تا 18 در تالار ایرج در خیابان میرزا کوچک خان جنگلی، کوی زرتشتیان برگزار خواهد شد.
بيشتر بخوانيد ...
دکتر رضا فرجی‌دانا، مشاور عالی رییس دانشگاه تهران شد (1394/11/20 ) Image: دکتر رضا فرجی‌دانا، مشاور عالی رییس دانشگاه تهران شد
با حکم رییس دانشگاه تهران، دکتر رضا فرجی‌دانا (برق 65)، به عنوان مشاورعالی رییس دانشگاه تهران انتخاب شد. دکتر رضا فرجی‌دانا، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران است و پیش از این مسئولیت‌های متعددی همچون ریاست دانشگاه تهران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را بر عهده داشته است. دکتر فرجی دانا همچنین در حال حاضر دبیر هیات امنای بنیاد حامیان دانشکده فنی است.
بيشتر بخوانيد ...
پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت (1394/11/18 ) Image: پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت
متاسفانه مطلع شدیم، پدر مهندس مهدی یار هوبخت (متالورژی 86)، از اعضای فعال کمیته بازدید درگذشت. مراسم یادبود مرحوم مهندس ابولقاسم هوبخت روز یکشنبه 18 بهمن، ساعت 14:30 تا 16 در مسجد علی ابن الحسین(خلیلی)، واقع در میدان تجریش، خیابان دربند، خیابان احمدی زمانی(خلیلی) برگزار می شود. 
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان به ویژه مهندس مهدی یار هوبخت تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسالت دارد.
بيشتر بخوانيد ...
حامیان مالی کانون در ضیافت شام به همراه اعضای شورای عالی و هیات مدیره گرد هم آمدند (1394/11/17 ) Image: حامیان مالی کانون در ضیافت شام به همراه اعضای شورای عالی و هیات مدیره گرد هم آمدند
ضیافت شام حامیان مالی کانون فنی، عصر سه شنبه 13 بهمن در محل باشگاه دانشگاه تهران برگزار شد. در ابتدای این ضیافت که تعدادی از حامیان، اعضای شواری عالی، دبیر و برخی ازاعضای هیات مدیره کانون حضور یافته بودند، دکتر پرویز جبه دار مارالانی، رییس شورای عالی سخن گفت.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس مصطفی کتیرایی درگذشت (1394/11/15 ) Image: مهندس مصطفی کتیرایی درگذشت
با کمال تاسف مطلع شدیم، مهندس مصطفی کتیرایی، عضو شورای عالی کانون، (راه و ساختمان 1330)، امروز صبح چهاردهم بهمن ماه درگذشت. مراسم خاکسپاری ایشان 8:30 صبح جمعه 16 بهمن از در منزلشان به نشانی خیابان ولی عصر، زعفرانیه، خیابان آصف، خیابان بهزادی، کوچه بهار، پلاک 12 برگزار خواهد شد. همچنین مراسم یادبود مهندس کتیرایی  یکشنبه 18 بهمن از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب برپا می شود. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، برای ایشان آرامش و شادی روح و برای بازماندگان صبر آرزومند است.
بيشتر بخوانيد ...
کمیته بازدید برگزار کرد: گشت و گذاری در جنوب شهر تهران (1394/11/14 ) Image: کمیته بازدید برگزار کرد: گشت و گذاری در جنوب شهر تهران

جمعه گذشته جنوب تهران میزبان تعدادی از اعضای کانون و همراهانشان بود. در این سفر یک روزه که به بازدید از اماکن تاریخی اختصاص داشت، 52 نفر شرکت کردند. گروه در ابتدا به آتشکده ری و مقبره بی بی شهربانو در جاده ورامین رفتند. بعد از لختی استراحت در چشمه علی، مقصد، آرامگاه ابن بابویه بود که به بازدید از  مقبره جهان پهلوان تختی، استاد دهخدا و تنی چند از مشاهیر اختصاص یافت. برج طغرل مقصد بعدی گروه بود. سپس گروه با حضور بر آرامگاه شهدای 16 آذر سال 1332 دانشکده فنی، به این شهدا ادای احترام کردند.

بيشتر بخوانيد ...
نخستین گردهمایی فارغ التحصیلان 44 تا 62 مهندسی متالورژی و مواد با حضور وزیر دفاع برگزار شد (1394/11/12 ) Image: نخستین گردهمایی فارغ التحصیلان 44 تا 62 مهندسی متالورژی و مواد با حضور وزیر دفاع برگزار شد
نخستین گردهمایی فارغ التحصیلان مهندسی متالورژی و مواد دانشکده فنی، ورودی سال های 1344 تا 1362 به همت کمیته تخصصی مهندسی متالورژی و مواد کانون فنی، چهارشنبه 7 بهمن ماه برگزار شد. این گردهمایی با حضور وزیر دفاع، سردار دکتر حسین دهقان (ورودی 1355)، دکتر وقار و دکتر توحیدی استادان پیشکسوت فنی، اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی متالورژی و مواد و جمعی از فارغ التحصیلان ورودی 1344-1362 برگزار شد. همچنین مهندس روزبه صالح آبادی ، دبیر کانون به نمایندگی از کانون نیز در این مراسم حضور یافت.
بيشتر بخوانيد ...
دهمین کنفرانس حفاظت و کنترل سیستم‌های قدرت در دانشکده فنی برگزار شد (1394/11/11 ) Image: دهمین کنفرانس حفاظت و کنترل سیستم‌های قدرت در دانشکده فنی برگزار شد
دهمین کنفرانس حفاظت و کنترل سیستم‌های قدرت، ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه در دانشکده برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این کنفرانس که با مشارکت دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت نیرو، پژوهشگاه‌های کشور، انجمن مهندسین برق و الکترونیک و سندیکای برق برگزار شد، دو موضوع مهم و محوری انرژی‌های تجدیدپذیر و هوشمندسازی شبکه برق با ارایه مقالات مرتبط بررسی شد.
بيشتر بخوانيد ...
9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان (1394/11/07 ) Image: 9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان
9 عضو هیات علمی دانشکده فنی و 16 عضو هیات علمی دانشکده های دیگر دانشگاه تهران، (در مجموع ۲۵ عضو هیات‌علمی) در بین یک‌درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفتند. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، پایگاه استنادی طلایه‌داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) بر اساس فعالیت ۱۰ سال اخیر پژوهشگران دانشگاه‌های مختلف به ارایه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک‌بار و براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین‌الملل به‌روزرسانی می‌شود و بر اساس داده‌های اخیر این پایگاه، دانشکده فنی با 9 عضو هیات‌علمی و در مجموع دانشگاه تهران با 25 عضو هیات علمی در میان یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان، در صدر دانشگاه‌های ایران به‌لحاظ فعالیت دانشمندان برتر در آن قرار گرفت.
بيشتر بخوانيد ...
شانزدهمین دوره آموزشیMBA یكساله دانشکده فنی (1394/11/06 ) Image: شانزدهمین دوره آموزشیMBA  یكساله دانشکده فنی
شانزدهمین دوره آموزشی MBA یکساله در دانشکده فنی برگزار می شود. دفتر آموزش عالی این دانشکده در اطلاعیه شرایط پذیرش دانشپذیر برای این دوره را اعلام کرد. داوطلبان شرکت در دوره می توانند، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 26 بهمن ماه سال 94 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.htm مراجعه و با تکميل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. شماره تلفن های 61119820 و 88012629 آماده پاسخگویی به شماست. مشروح این اطلاعیه در شرح خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
Page 8 of 219First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane