پنج شنبه ، 4 ارديبهشت ، 93   جستجو  | 
 کانون مهندسين فارغ التحصيل دانشکده فني دانشگاه تهران
صفحه اصلی
اطلاع رسانی
بیمه sos
تسهيلات رفاهي
دسترسی سريع
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
پيوندها

دانشگاه تهران

دانشكده فنی

بنياد حاميان دانشكده فنی


 

كاربران روي سايت كاربران در سايت:
ديدار كنندگان ديدار كنندگان: 18
اعضاء اعضاء: 0
روي هم روي هم: 18


  آمار بازديد: 473347 

اخبار و رویدادها

 مهمانی خداحافظی پروفسور فضل الله رضا روز چهارشنبه 20 آذر ماه 1392در رستوران برج میلاد با حضور هیات ریسه دانشکده فنی، تعدادی از اعضای شورای عالی کانون، جمعی از دوستان پروفسور فضل الله رضا و تیم برگزار کننده مراسم برگزار شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 پروفسور فضل الله رضا، اندیشمند بلند آوازه کشورمان که در چند روز اخیر مهمان کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران بود، روز یکشنبه 10 آذر ماه در جمع اساتید و دانشجویان دانشکده فنی فومن حضور داشت. در این مراسم از هجده دانشجوی برتر دانشکده فنی فومن تجلیل شد.
در این مراسم پروفسور رضا جوانان را ثروتی بزرگ خواند و افزود: باید کار و تلاش را سرلوحه خود قرار داد و عمر را غنیمت شمرد، از تشریفات گذشت و خیرخواهی و برادری و برابری را در خود بیفزایم.
ایشان همچنین در ادامه سخنانش افزود: به عنوان معلمی جهاندیده توصیه می‌کنم باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی، پشتکار و جدیت عقب‌ماندگی علمی کشورمان را برطرف کرد.

  بيشتر بخوانيد ...

 پروفسور فضل الله رضا، دانش آموخته برجسته اولین دوره دانشکده فنی، روز چهارشنبه 13 آذر ماه 1392در فضایی صمیمانه با اعضای هیات علمی دانشکده فنی دیدار کرد.
در این دیدار، اعضای هیات علمی دانشکده فنی، خاطرات خود را از پروفسور رضا و فعالیت هایشان بیان کردند و سپس پروفسور رضا در صحبت های کوتاهی، به بیان نکاتی در مورد تدریس، تحصیل، دانشگاه و علم در غرب پرداختند.
در این مراسم اساتید برجسته ای چون دکتر پرویز جبه دارمارالانی(برق 42)، دکتر منصور نیکخواه بهرامی و روسای دانشکده ها و گروهها و اعضای هیات علمی به همراه رییس و برخی اعضای هیات رئیسه دانشکده فنی حضور داشتند.
پس از برگزاری این دیدار، اعضای هیات علمی حاضر، در سردر فنی با پروفسور رضا عکس یادگاری گرفته و نهار را نیز مهمان کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران بودند.

  

- گردهمایی آبان ماه به تقدیر و تجلیل از مقام علمی پروفسور رضا اختصاص داده شده بود. در جلسات متعدد هیات مدیره گزارش روند اجرایی طرح و برای برگزاری بهتر و باشکوه تر برنامه و استفاده بهینه از حضور ایشان در ایران همفکری گردید.
- گزارش کمیته تعامل در رابطه با ورودی های سال 1393 در هیات مدیره مطرح گردید.
  بيشتر بخوانيد ...

 با کمال تالم و تاثر درگذشت خواهر دکتر پرویز جبه دارمارالانی(برق 42)، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی و رییس شورای عالی دوره دوازدهم کانون را به اطلاع اعضای محترم می رساند.
کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحومه آمرزش و علو درجات مسئلت دارد.

  

 پروفسور فضل الله رضا، طی مراسمی که فرهنگستان زبان و ادب فارسی روز دوشنبه 4 آذر ماه 1392 برگزار کرد، به عنوان اولین عضو افتخاری فرهنگستان انتخاب شد.
این مراسم با حضور اعضای فرهنگستان از جمله آقایان دکتر بهاءالدین خرمشاهی، دکتر هوشنگ مرادی کرمانی، دکتر محمدعلی موحد، دکتر احمد سمیعی گیلانی، دکتر مهدی محقق، دکتر ژاله آموزگار و دکتر بدرالزمان غریب برگزار شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور با پروفسور فضل الله رضا که به دعوت کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی در حال حاضر در تهران به سر می برد، روز یکشنبه 3 آذر ماه 1392دیدار کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) پروفسور رضا در نشست با دکتر ستاری به این نکته اشاره کرد که ادبیات تفنن نیست، هویت و ماهیت ملی ما ایرانیان در کتاب های ادبیات نشان داده می شود.
در این دیدار همچنین معاون علمی و فناوری رییس جمهور نیز به بیان اهداف و وظایف این معاونت و بنیاد ملی نخبگان پرداخت.

  بيشتر بخوانيد ...

 سایت رسمی پروفسور فضل الله رضا، دانش آموخته دوره اول دانشکده فنی دانشگاه تهران به همت کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران راه اندازی شد.
این سایت از روز چهارشنبه 29 آبان 1392 همزمان با مراسم نکوداشت وی برای علاقه مندان قابل دسترسی می باشد. در این سایت بازدید کنندگان می توانند به زندگینامه، مقالات، آلبوم عکس و عناوین کتاب های پروفسور رضا دسترسی پیدا کنند.
لازم به ذکر است این سایت طی چند روز گذشته نزدیک به 5000 بازدیدکننده داشته است.

  

 مراسم نکوداشت مقام علمی و فرهنگی دانش آموخته دوره اول دانشکده فنی، پروفسور فضل الله رضا در آستانه یکصدمین زادروز وی شامگاه چهارشنبه 29 آبان 1392 در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد و تالار چمران شاهد حضور قریب به 1000نفر از فارغ التحصیلان و دانشجویان و بزرگان علم و ادب و فرهنگ ایران برای گرامیداشت این استاد فرهیخته بود.
سهیل محمودی، مجری این مراسم در ابتدای سخنانش ضمن خوشامدگویی به حضور مجدد پروفسور فضل الله رضا در دانشکده فنی دانشگاه تهران، ایشان را مرد دانش، مرد دانایی، مرد فرهنگ و مرد اندیشه همراه با تخصصی که امروزه نیاز اصلی این سرزمین است دانست.
 

  بيشتر بخوانيد ...

پروفسور فضل الله رضا دانش آموخته سال اول دانشکده فنی دانشگاه تهران، بامداد روز یکشنبه ساعت 00:50 وارد تهران شد. ایشان در بخش CIP فرودگاه امام خمینی مورد استقبال ویژه قرار گرفت. همچنین در این سفر مهندس میرعلیرضا مهنا، دبیر کانون پروفسور رضا را از فرانکفورت به مقصد تهران همراهی کرد.
پروفسور رضا که در لحظه ورودشان با استقبال ویژه فارغ التحصیلان جوان رو به رو شده بود، ضمن ابراز خرسندی به آنان وعده داد تا در طول اقامتشان دیدار های مستمری را با آن ها داشته باشد.
ایشان در طول مدت اقامتشان، مهمان کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران می باشد.
  بيشتر بخوانيد ...

صفحه 8 از 34اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   

صفحه اصلی | تماس با کانون | نقشه سايت  | كميته ها

Copyright ©2008-2013 Fanni.info
Portal Powered By Farashahr