}
سه شنبه ، 6 مــهـــر ، 95
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان (1395/01/26 ) Image: دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان
نخستین گردهمایی اعضای کانون فنی، عصر چهارشنبه 25 فروردین ماه در باغ موزه نگارستان برگزار شد. این گردهمایی که توسط کمیته شعر و ادب کانون ترتیب یافته بود، به دید و بازدید نوروزی و شب شعر و اجرای قطعات موسیقی توسط  دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی اختصاص داشت. این باغ متعلق به دانشگاه تهران بوده و تمثال و سردیس برخی از مشاهیر دانشگاه تهران در آن نگهداری می‌شود.
بيشتر بخوانيد ...
یکی از مجلات دانشکده‌ فنی در ایندکس ISI قرار گرفت (1395/02/04 ) Image: یکی از مجلات دانشکده‌ فنی در ایندکس ISI قرار گرفت

مجله Civil Engineering Infrastructures Journal CEIJ دانشکده فنی، موافقت موسسه Thomson Reuters را برای ایندکس شدن در لیست Emerging Sources Citation Index کسب کرد. اطلاعات این مجله در Master Journal List این موسسه به شماره ۴۱۳۹ قابل مشاهده است.

بيشتر بخوانيد ...
مسئول راه‌اندازی "پژوهشکده فناوری‌های همگرا" دانشگاه تهران منصوب شد (1395/01/16 ) Image: مسئول راه‌اندازی "پژوهشکده فناوری‌های همگرا" دانشگاه تهران منصوب شد

با صدور حکمی از سوی رییس دانشگاه تهران، دکتر محمود کمره‌ای به عنوان مسئول راه‌اندازی پژوهشکده فناوری‌های همگرای دانشگاه منصوب شد. این پژوهشکده برای نخستین‌بار در کشور و با همکاری دانشگاه تهران، علوم پزشکی تهران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در دانشگاه تهران تاسیس شده است.

بيشتر بخوانيد ...
برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت (1395/01/06 ) Image: برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت
با کمال تاسف با خبر شدیم دکتر محمود کمره‌ای (برق 58)، رییس دانشکده فنی در روزهای نخست بهاری، عزدار درگذشت برادر گرامیشان، ابوالقاسم کمره‌ای شدند. به همین مناسبت مراسم یادبودی جمعه 6 فروردین 1395، از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجدالرضا واقع در خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشق‌یار، میدان نیلوفر برگزار می‌شود.
کانون این ضایعه را به خانواده ایشان به ویژه دکتر کمره‌ای تسلیت گفته و برای این مرحوم علو درجات و آمرزش از درگاه خداوند متعال خواهان است.
بيشتر بخوانيد ...
درخشش دانشگاه تهران در میان برترین‌های دهمین جشنواره فناوری نانو (1394/12/25 ) Image: درخشش دانشگاه تهران در میان برترین‌های دهمین جشنواره فناوری نانو
در آیین افتتاحیه ششمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها و تجلیل از برترین‌های دهمین جشنواره فناوری نانو که ۱۷ اسفندماه برگزار شد، دانشگاه تهران رتبه اول را به طور مشترک با دانشگاه صنعتی شریف کسب کرد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری کارگاه آموزشی GPS توسط کمیته مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی (1394/12/22 ) Image: برگزاری کارگاه آموزشی GPS توسط کمیته مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی
کمیته مهندسی نقشه‌برداری کانون فنی با همکاری انجمن علمی دانشکده نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی در راستای به‌روزرسانی اطلاعات فارغ‌التحصیلان و دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاهی 2 روزه برای آموزش GPS کرد. این کارگاه در تاریخ 19 و 20 اسفند ماه در سالن همایش دانشکده متالورژی برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
دکترای افتخاری دانشگاه تهران به پروفسور لطفی زاده اعطا شد (1394/12/22 ) Image: دکترای افتخاری دانشگاه تهران به پروفسور لطفی زاده اعطا شد
مراسم نکوداشت پروفسور لطفی علی عسگرزاده، معروف به لطفی زاده عصر سه‌شنبه 18 اسفند با حضور  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رییس دانشگاه تهران، رییس دانشکده فنی، رییس و اعضای انجمن سیستم‌های فازی ایران و مهمانان خارجی این انجمن در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار شد.
پروفسور زاده از دانشجویان نخستین دوره‌های دانشکده فنی بوده و دانش‌آموخته رشته مهندسی برق در سال 1321 است.
بيشتر بخوانيد ...
شام صمیمانه یاران و یاریگران کانون در پایان سال (1394/12/19 ) Image: شام صمیمانه یاران و یاریگران کانون در پایان سال
یاران و یاریگران کانون فنی، 18 اسفند، سه‌شنبه شب در باشگاه دانشگاه تهران گرد هم آمدند تا خستگی یک سال تلاش بی‌وقفه را در ضیافت شامی از تن به در کنند. در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.
در جشن امسال به ابتکار هیات مدیره از همه فعالان کمیته‌ها با اهدای لوح تقدیر شد. همچنین به حامیان مالی، نشان دست‌سازی دانشکده فنی اهدا شد.

بيشتر بخوانيد ...
اهدای جایزه به برندگان عضویت در مراسم فارغ‌التحصیلی امسال (1394/12/17 ) Image: اهدای جایزه به برندگان عضویت در مراسم فارغ‌التحصیلی امسال
دانش‌آموختگان امسال که در جشن فارغ‌التحصیلی فرم عضویت کانون فنی را پر کرده بودند، به قید قرعه برنده جایزه شدند. مراسم هفتاد و پنجمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران صبح چهارشنبه 12 اسفند ‌در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد. در این مراسم دبیرخانه کانون با توزیع فرم عضویت، اقدام به عضوگیری در بین دانش‌آموختگان جدید پرداخت. سه نفر از این اعضای جدید کانون، به قید قرعه برنده جایزه شدند. کانون فنی به هر کدام از این افراد یک جلد از کتاب تاریخ 5هزار ساله مهندسی ایران را اهدا کرد.
بيشتر بخوانيد ...
حادثه برای دکتر امیر صدر و درخواست کمک از اعضای کانون (1394/12/15 ) Image: حادثه برای دکتر امیر صدر و درخواست کمک از اعضای کانون

با خبر شدیم دکتر امیر صدر، فارغ‌التحصیل مهندسی عمران دانشکده فنی، در اکتبر 2015 در کوهستان‌های بریتیش کلمبیا کانادا در حالی که مشغول کمک‌رسانی به شخص دیگری بوده، دچار حادثه شده است. متاسفانه بر اثر این حادثه، وی از ناحیه سر دچار آسیب شده و در طول بیش از 4 ماه گذشته در حالت کما بوده است. معالجات بر روی وی کماکان ادامه دارد. با توجه به وضعیت جسمی وی و نوع آسیب وارده، ادامه معالجات تنها در بیمارستانی در آمریکا قابل پیگیری است.

آدرس اینترنتی کمک‌های واریزی:  https://www.youcaring.com/amir-a-sadr-520992/donate#wp

بيشتر بخوانيد ...
Page 8 of 221First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane