شنبه ، 10 آبــــان ، 93   جستجو  | 
 کانون مهندسين فارغ التحصيل دانشکده فني دانشگاه تهران
صفحه اصلی
هشتادمين سال تاسيس
برگ هايي از تاريخ

اطلاع رسانی
تسهيلات رفاهي
كتاب كانون
دسترسی سريع
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
پيوندها

دانشگاه تهران

دانشكده فنی

بنياد حاميان دانشكده فنی


 

كاربران روي سايت كاربران در سايت:
ديدار كنندگان ديدار كنندگان: 20
اعضاء اعضاء: 1
روي هم روي هم: 21


  آمار بازديد: 543837 

اخبار و رویدادها

 مراسم معارفه دکتر محمود نیلی‌احمدآبادی به عنوان سی و دومین رییس دانشگاه تهران و تجلیل از خدمات دکتر امید سرپرست سابق دانشگاه و معاون وزیر علوم با حضور وزیر علوم، الهام امین‌زاده معاون حقوقی رییس جمهوری و جمعی از دانشگاهیان روز دوشنبه 27 خرداد 1393برگزار شد.
خبرگزاری دانشجویان ایسنا گزارش داد: دکتر محمود نیلی‌احمدآبادی در مراسم معارفه‌اش به عنوان سرپرست دانشگاه تهران ضمن خوشامدگویی به دکتر فرجی‌دانا، تصریح کرد: قبل از هرچیز مراتب تشکر و قدردانی خود را از دکتر امید ابراز می‌کنم که از وی جز ایثار و ازخودگذشتگی چیزی ندیده‌ام. فعالیتی که دکتر امید در این چهار ماه انجام دادند برابر با فعالیتی است که همه مدیران در دوره‌های طولانی‌تر انجام داده‌اند.

  بيشتر بخوانيد ...

 گروهي از اعضاي كانون سفري چهار روزه به منطقه ارسباران و شهر توريستي سرعين به سرپرستی مهندس رضا یوسفی (عمران77)داشتند. در اين سفر كه از صبح روز سه‌شنبه 6 خرداد 1393 تا عصر روز جمعه 9 خرداد به طول انجاميد، از قلعه بابك و جنگل ارسباران در استان آذربايجان شرقي و نيز گنبد سلطانيه زنجان و بقعه شيخ صفي اردبيل (كه هر دو به ثبت يونسكو رسيده‌اند) بازديد به عمل آمد. همچنین همسفران، در بازار سنتي اردبيل و ييلاقات اطراف شهر كليبر به گشت و گذار و از امكانات آبگرم شهر سرعين نیز استفاده كردند. محل اقامت مسافران در اين برنامه، دو شب هتل آنزا در كليبر و يك شب هتل ارشاد در سرعين بود.

  

 در بیست و دومین کنفرانس مهندسی برق ایران، طی مراسمی با حضور پروفسور باستیانز رئیس ناحیۀ 8 IEEE در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی، دو جایزه بخش ایران IEEE به دو تن از اعضاء هیات علمی دانشکدة مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی اعطاء گردید.
در این مراسم دکتر جلیل راشدمحصل (برق54) "جایزۀ آموزشی استاد جبه‌دارمارالانی" و دکتر فریبا بهرامی (برق76)جایزۀ "زنان در مهندسی (WIE: Women in Engineering)" را دریافت کردند.

  بيشتر بخوانيد ...

 دانشجوي کارشناسی ارشد دانشكده مهندسي شيمي دانشكده‌ فني موفق به کسب رتبه سوم جشنواره ملی معرفی پایان‌نامه‌های برتر شد.
روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: رتبه سوم اين جشنواره را مهندس محمدجواد پرنیان دانشجوي کارشناسی ارشد مهندسي شيمي،  از آن خود نمود.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این موفقیت را به ایشان تبریک می‌گوید.

  

 پنجشنبه پانزدهم خرداد ماه 1393کمیته بازدید برنامه‌ای به سرپرستی مهندس زینب حاجی‌حسینی (عمران 86) جهت بازدید از دشت هویج و بهره‌مندی از طبیعت نسبتا بکر روستای افجه ترتیب داد.
 این برنامه با حضور 25 نفر برگزار گردید که حاضرین ترکیبی از اعضای کانون و همراهان آنها بودند. حضور چند تن از پیشکسوتان عرصه مهندسی در جمع شرکت‌کنندگان از جمله نکات جالب توجه طیف حاضر در برنامه بود. مطابق روال همیشگی برنامه با حرکت از مقابل سر در دانشکده فنی (امیرآباد شمالی) آغاز گردید، پس از رسیدن به روستای افجه و انجام مراسم معارفه، حرکت به سمت دشت آغاز شد، پس از حدود یک ساعت کوهپیمایی سبک در جمعی شاد و صمیمی و در محیطی دنج و زیبا در سایه درختان بید و در کنار باغ‌های گیلاس صبحانه‌ای دلچسب صرف شد و پس از استراحت مجدداً حرکت به سمت دشت آغاز شد.

  بيشتر بخوانيد ...

 انجمن آموزش مهندسی ایران روز پنجشنبه 5 تیر 1393 سخنرانی علمی تحت عنوان " آموزش مهندسی در راه توسعه ملی" توسط دکتر هوشنگ افشاری، مهندس مشاور و عضو اتاق شورای فکر فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران از ساعت 10 تا 11:30 همراه با پرسش و پاسخ در فرهنگستان علوم واقع در میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، فرهنگستان علوم، طبقه دوم، سالن کنفرانس برگزار خواهد کرد.
از علاقه‌مندان درخواست می‌شود درصورت تمایل به شرکت در این جلسه، از طریق ایمیل به نشانی isee@isee.ir دبیرخانه انجمن را حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 93/4/2 مطلع فرمایند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

  

 کتاب «استاتیک» ترجمه مهندس علیرضا انتظاری (مکانیک66) و تالیف جیمز مریام و گلن کرایگ توسط انتشارات آییژ در 552 صفحه چاپ و منتشر گردید.
به گفته مترجم این کتاب، سابقه حضور کتاب‌های استاتیک و دینامیک پروفسور جیمز مریام  در عرصه آموزش دانشگاهی به حدود نیم قرن می‌رسد. جیمز مریام برای بهبود کیفی جنبه‌های آموزشی، چهار بار در محتوا و شیوه ارائه مطالب این کتاب‌ها تجدید نظر کرده است و در ویرایش اخیر که با همکاری پروفسور گلن کرایگ به انجام رسانیده از تازه ترین تدابیر آموزشی بهره جسته است.
این کتاب در هفت فصل تهیه شده، که به موضوعات مبانی استاتیک، نیروها، تعادل، سازه‌ها، نیروهای گسترده، اصطکاک و کار مجازی می‌پردازد.

  

 نهمین جلسه سالیانه هیات امنای بنیاد حامیان دانشکده فنی، 12خرداد ماه 1393 با حضور اعضای هیات امنا در دفتر مرکزی بنیاد برگزار شد.
در این جلسه که ریاست آن را دکتر محمدرضا عارف(برق54) برعهده داشت، گزارش عملکرد سالیانه و تراز مالی سال 1392 به تصویب هیات امنا رسید. همچنین در این جلسه، برنامه و بودجه سال 1393 بنیاد به تصویب رسید
درادامه، با توجه به اتمام دوره فعالیت هیات‌مدیره بنیاد، هیات مدیره جدید برای یک دوره سه ساله بر اساس آراء اعضای هیات‌امنا انتخاب شدند.

  بيشتر بخوانيد ...

 جامعه مهندسان مشاور ایران همایشی سه روزه تحت عنوان «گفت و شنود آمایش سرزمین من، ایران» در 22،21 و 29 خرداد ماه 1393 برگزار خواهد می‌کند.
نشست اول این همایش که در 21 خرداد ماه از ساعت 10:00 الی 13:00 برگزار خواهد شد، به گشایش همایش، سخنرانی‌های کلیدی و بحث درباره کلیات آمایش سرزمین اختصاص دارد. نشست دوم و سوم که در 22 خرداد ماه از ساعت 9:00 الی 13:00 برگزار می‌گردد به بررسی اهمیت و رسالت آمایش سرزمین و برگزاری پانل‌ها می‌پردازد. در روز آخر نیز نشست چهارم و پنجم از ساعت 9:00 الی 13:00 برگزار خواهد شد، که به بحث‌های برنامه‌ریزی و اجرا خواهد پرداخت.
مکان برگزاری همایش: خیابان ولنجک، خیابان بیست و ششم، بلوار دانشجو .

  

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: دانشجویان مهندسی شیمی دانشکده فنی موفق به کسب رتبه‌های برتر در آزمون ورودي کارشناسي‌ارشد سال 1393 شدند.
مجتبی پارسایی، صبا ابریشمی، بهاره حسنی، نوید عابدی و علی عزیززاده به ترتيب حائز رتبه ‌هاي 4، 5، 9، 9 و 11 گرديدند.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران آرزوی موفقیت‌های روزافزون برای این عزیزان از خداوند متعال مسئلت دارد.

  

صفحه 8 از 45اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   

صفحه اصلی | تماس با کانون | نقشه سايت  | كميته ها

Copyright ©2008-2013 Fanni.info
Portal Powered By Farashahr