}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

دکتر محمود نیلی احمدآبادی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا شد


پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشگاه تهران:
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمود نیلی احمدآبادی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر نیلی احمدآبادی آمده است: ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال در ریاست دانشگاه تهران ابقا می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.
کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک گفته و برایشان توفیق روزافزون آرزومند است.

تعداد بييندگان:  333
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane