}
پنج شنبه ، 29 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

ارائه سمینار علمی تخصصی پیشرفت های اخیر در روش های بهسازی زمین توسط دکتر بهزاد فتاحی

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:
سمینار علمی تخصصی پیشرفت های اخیر در روش های بهسازی زمین را سه شنبه 7 مهر 1388 از ساعت 14 تا 16 در سالن اجتماعات پژوهشکده حمل و نقل برگزار می شود.
این سمینار که توسط دکتر بهزاد فتاحی (راه و ساختمان 79 ) ارائه می شود، به همت پژوهشکده حمل و نقل ترتیب یافته و در مکان سالن اجتماعات این پژوهشکده واقع در خیابان سپهبد قرنی، خیابان کلانتری، شماره 65 برگزار می شود.
سخنرانی در دومین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن از دیگر برنامه های دکتر فتاحی در سفر به ایران است. وی دوشنبه 6 مهر (روز دوم کنفرانس) از ساعت 8 تا 10 صبح در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی راه آهن، دانشگاه علم و صنعت سخنرانی می کند. این کنفرانس از سوی دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ترتیب یافته است.   
دكتر بهزاد فتاحی، استاد دانشگاه تكنولوژی سیدنی(UTS)، دکترای خود را نیز از استرالیا (دانشگاه ولونگونگ) در رشته مهندسی عمران با گرایش ژئوتکنیک اخذ کرده است.   
وی درسال های ٢۰۰۵ و ۲۰۰۶ موفق به دریافت جایزه نخست مهندسان ژئوتکنیک جوان انستیتوی مهندسان استرالیا در سیدنی و جایزه ممتاز و لوح افتخار بهترین کار تحقیقاتی دانشگاه ولونگونگ استرالیا در زمینه "فناوری های نوین و پیشتاز برای ساختن و دگرگون کردن صنایع استرالیا" شده و همچنین در سال 2007 به عنوان مهندس برترجوان راه آهن استرالیا و اقیانوسیه شده است.
دکتر فتاحی مقالات بیشماری را چاپ و نشر کرده و در کنفرانس های بین المللی بسیاری نیز سخنرانی کرده است.
تعداد بييندگان:  2497
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane