}
پنج شنبه ، 29 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

پنجمین جشن سالیانه مهندسی معدن برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:


پنجمین جشن سالیانه دانشکده مهندسی معدن، روز دوشنبه8 خرداد ماه برگزار شد.انجمن اسلامی دانشجویان معدن برای دومین سال متوالی خانواده بزرگ دانشکده مهندسی معدن را در محفلی گرم و صمیمی گردهم آورد. این جشن با حضور گسترده اساتید و فارغ التحصیلان برگزار شد.
این مراسم که از ساعت 16 آغاز شد در دو بخش برگزار گردید.بخش اول به دانشجویان و بخش دوم به فارغ التحصیلان و اساتید اختصاص داشت.
این جشن با تیزر معرفی دانشکده مهندسی معدن آغاز شد سپس از نگارسعیدی مسئول برگزاری جشن سالیانه سال گذشته تقدیر به عمل آمد.در ادامه مسابقه دوبله با حضور دو تیم دانشجویی برگزار شد.
آغازگر بخش دوم برنامه دکتر ضیاالدین شفائی تنکابنی(معدن65)رئیس دانشکده مهندسی معدن بود. در ادامه کلیپی از مجموعه فعالیت های دانشجویان دانشکده مهندسی معدن در سال 90 پخش شد از جمله این فعالیت ها هشتمین کنفرانس دانشجویی،جشن نوروز،تست بازیگری بود. سپس از مهندس سروش فولادچی(معدن82) به عنوان دبیر هشتمین کنفرانس دانشجویی تقدیر به عمل آمد.
در این جشن همچنین تشکل های دانشجویی نیز فرصتی برای معرفی انجمن های اسلامی و علمی خود پیدا کردند، ابتدا بیانیه مشترک انجمن اسلامی دانشکده فنی و انجمن علمی دانشکده معدن مبنی بر اعتراض بر تک جنسیتی شدن کارشناسی ارشد دانشکده معدن دانشگاه تهران قرائت شد.سپس بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی در اعتراض به  بازنشستگی پیش از موعد دکتر علی اصغر خدایاری(معدن70) خوانده شد که با استقبال پرشور دانشجویان همراه بود.سپس مهندس امیرمحمد علی آبادی زاده( معدن 89)،دبیر انجمن علمی،گزارشی از فعالیت یکساله انجمن را ارائه داد.
این جشن با تقدیر از نفرات برتر نظرسنجی اساتید ادامه یافت در این بخش که هرساله برگزار می شود از اساتیدی که در نظرسنجی دانشجویی دانشکده معدن رتبه اول را کسب می کنند تقدیر می شود.
مهندس مهدی یاوری (معدن70 )به علت سخت امتحان گیرنده ترین، دکتر اصغری به علت بهترین قدرت بیان،دکتر شفائی به علت خوش برخوردترین ومهندس علیرضا انتظاری(مکانیک66) دانشجو محورترین ترین استاد تقدیر به عمل آمد.همچنین از دکتر کریم یوسفی به عنوان قدیمی ترین استاد معدن نیز تقدیر شد.
این جشن با صحبت های دکتر علی اصغر خدایاری در قالب صندلی داغ خاتمه یافت.
این جشن با حمایت شرکت املاح معدنی ایران، شرکت کاوشگران، شرکت آهن آجین ،شرکت سنگ چینی نی ریز،شرکت مواد نسوز بیرجند ، شرکت مواد نسوز کشور ،شرکت مواد نسوز سمیرم و کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. ضمنا دبیرخانه کانون نیز با حضور در حاشیه جشن به معرفی این نهاد به دانشجویان پرداخت.
تعداد بييندگان:  3816
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane