}
شنبه ، 4 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran

انتشار نسخه سوم مجموعه نفیس 5000 سال مهندسی ایرانی

پایگاه اطلاع‌رسانی کانون فنی:
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، به مناسبت هشتادمین سالگرد تاسیس این دانشکده، برنامه‌ها و پروژه‌های ویژه‌ای را تدارک دید. یکی از این پروژه‌ها، تهیه مجموعه خاص از فعالیت‌های مهندسان ایرانی از چند هزار سال قبل تاکنون بود که با عنوان "5000 سال مهندسی ایرانی" منتشر شد.
تهیه این مجموعه شامل فیلم و کتاب همراه، به دکتر فرزین رضاییان و تیم پژوهشی وی سپرده شد.
این مجموعه جذاب روزنه‌ای است به گذشته‌های دور تا برخی از مهم‌ترین دستاوردهای 5000 سال مهندسی ایرانی را نظاره‌گر باشیم. تصاویری چشم‌نواز به همراه نقل قول‌هایی دلنواز از دانشمندان و ایران‌شناسان مشهور دنیا و بازسازی‌های هنرمندانه سه بعدی رایانه‌ای که در این کتاب و فیلم همراه گردآوری شده، نه تنها گلچینی از ساخته‌های اعجاب‌آور مهندسان ایرانی از زمان "انقلاب شهرنشینی" تا "انقلاب صنعتی" را آشکار می‌سازد که حماسه‌ای می‌سراید از پنج هزار سال فن و هنر و تمدن بی‌بدیل یک ملت بزرگ.
نسخه ویژه هشتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی، مزین به آرم هشتادمین سال تاسیس دانشگاه تهران، در نیمه اول بهمن ماه سال 1393، از طریق کانون منتشر شد.
با توجه به استقبال اعضای کانون از این مجموعه و اتمام نسخ چاپ دوم، کانون اقدام به انتشار نسخه سوم این مجموعه کرده است. علاقمندان برای تهیه و ثبت‌نام اولیه می‌توانند با دبیرخانه کانون تماس بگیرند.

5000 سال مهندسی ایرانی

تیزر تبلیغاتی فارسی

تیزر تبلیغاتی انگلیسی

بروشور

 

تعداد بييندگان:  553
Bookmark and Share

Return to previous page
bottomPane